Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket egyek iskolába? Hogyan...

Timido kérdése:

Miket egyek iskolába? Hogyan legyek kiegyensúlyozott? Sajnos kevés szénhidrátot viszek be.

Figyelt kérdés

diétáztam, és hozzászoktam, hogy kevés szénhidrátot eszek. a menüm halból, csirkéből, gyümölcsből áll. turmixok, magvak.

sajnos ezekkel nem tudom a szénhidrát igényemet fedezni.

A menszeszem is 2 hete késik. úgynézki, hogy ebbe a hónapba teljesen elmarad. Nagyon meg vagyok ilyedve, hogy elrontom a szervezetemet. :(

A diétámnak már vége van, 21 kilót fogytam egy év alatt.

Hogyan álljak vissza az egészséges életmódra? miket egyek és mikor?

fél 3 ig suliba vagyok. tehát az ebéd időm az fél 3 kor van.

Egyedül élek, tehát senki nem főz.


Mondanátok, hogy miket egyek? szeretnék több szénhidrátot enni, de nem tudom mikor és hogyan vigyem be.

köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 7. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Péksütemény gyümölcslével, tésztasaláta, szendvics fehér kenyérből.
2010. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, elég butus vagy, hogy ezt tetted. Béres csepp, ill. minőségibb multivitaminok majd meghozzák az étvágyadat...
2010. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ebéd: spagetti, pizza, cukrászsütemény.
2010. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vitacolan! Kicsi koromban étvágytalanságra mindig azt etettek velem. :)
2010. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akik válaszoltak, azokat sem veti fel az ész!

A fehér kenyértől csak jól visszahízik, de ugye legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység.

Ha értelmes dolgot nem tudtok írni, inkább ne írjatok. Cukrászsütemény... A kérdés nem az volt, hogyan hízzon vissza a kérdező 2 hónap alatt 20 kilót.


Kérdező, reggelire egyél teljes kiörlésű kenyérből szendvicset, sonka, sajt, sok zöldség.

Ebédre: bab, rizs (lehetőleg barna), bulgur, kukorica, borsó, krumpli.

Vacsorára: nem kell szénhidrát, max. amennyi a gyümölcsökben, zöldségekben van.

Amúgy nem tudom, milyen módszerrel fogytál, de az 1 év alatt 21 kiló teljesen normális, heti fél kg fogyást ajánlanak. A menzesz elmaradása elvileg nem lehet emiatt. Kéne egy kivizsgálás, ha rendszeren nem jön meg. Ha egyszer késik 2 hetet, vagy kimarad, az nem tragédia, ha többször, az orvost igényel. NEM TALÁLGATÁST, és nem fehér lisztet meg süteményt.

2010. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kieg: mondjuk nem mindegy, hány kg-ról fogytál mennyire, milyen magasság mellett, mert ha 50 alá mentél, és nem vagy kimondottan alacsony, végülis elmaradhat a menzesz. De ha most normális a súlyod és valóban a felesleget adtad le, akkor nem.
2010. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

reggeli teljes kiőrlésű kenyérből szendvics, v zabpehely, müzli (nem az az agyancukrozott izé) tízórai: vmi gyümölcs

ebéd: főzz magadnka vmi főzeléket, és azt mondjuk 1-2 napig eszed, vagy leves, hús, rizs, krumpli, tészta

uzsi: tej, joghurt, gyümölcs

vacsora? ua mint az ebéd, ga főzelék, vagy tojás, hal, hus, zöldség, túró stb stb

ne fogadd meg a fehér kenyér, meg a péksüti hülyeséget, te nem visszahízni akarsz hanem egészségesebben élni

persze azért mellette tornázz is ugynaúgy mint diéta alatt csak mostmár nem kell annyira lensi, hogy jaj ez sok volt:) azért néha néha belefér a süti, csoki

de gratula, nagyon szép eredmény, mostmár csak tarsd!:)

2010. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves 15:35! Az kérdezte miben van szénhidrát?? Én leírtam! Téget nem vet fel az ész!!
2010. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, gondolom nem hiába nem fogyókúra kategória!!
2010. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Akkor azt hiszem a vacsorámat meghagyom fehérjében gazdagnak, és ma halat eszek.

átmegyek a boltba ma, és veszek teljes kiörlésű zsemlét vagy kenyeret ( amit találok ) és azt eszem reggelire 7 óra felé itthon.

a 10 óraim turmix lesz ( alma+tej+fahéj+egy pici citromlé )

ebéd időben, azaz 12 órakor ( akkor még suliba vagyok ) megeszek egy itthon készített teljes kiörlésű kenyérből készült szendvicset

és amikor hazaérek akkor megeszek egy almát, és valami rizses vagy krumplis kaját hallal. + egy kis mogyoró nasinak ( teljesen rászoktam a magvakra. )

a vacsim szerintem tojás lesz. :)

Ez így rendben van?

2010. szept. 7. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!