Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit esztek kenyér helyett?...

Mit esztek kenyér helyett? Mit visztek pl a munkahelyre enni?

Figyelt kérdés
Jó lenne leszokni az ilyen agyonfinomitott lisztböl készült kenyerekröl
2010. szept. 7. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!

A zsömle helyett én is szívesen ennék valami mást...

2010. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljes kiörlésű kenyér.Rozsos kifli.Még suliba járok,de oda kekszet szoktam vinni,meg gyümölcsöt.Vagy tk kenyérből szendvicset.Amúgy ritkán eszek kenyeret.Inkább korpovit,vagy pufirizs.:)
2010. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én szoktam salátát is vinni de a múltkor pl sajtos kiflit vittem.vagy valami meleget mert a hidegben dolgozom a metróban


18/L

2010. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól kiváltja az extrudált kenyér. Egészséges, olcsó és csak 16 kalória van darabjában. Bármivel mekenheted.
2010. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Mária Terézia is megmondta: "Ha nincs kenyér, egyenek kalácsot".
2010. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

joghurt, zabpehely, gyümölcs, kekszek..

am meg teljes kiőrlésű kenyérből szoktam csinálni szendvicset nekem az teljesen jó, nem tudnék úgy dolgozni h egész nap saláta, jesszus szédülnék, azt a végén még ki is rugnának

2010. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hülye!!!az nem mária terézia volt!!hanem maria antoanett:)ég és föld...XDXDXD
2010. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, aki melóban elvan egy kis salival vagy két szem keksszel, az vagy irodán dolgozik, vagy nem dolgozik elég keményen. Én kihullanék. :S


Rizs felfújtat vagy zöldség felfújtat, almás palacsintát, főtt sonkát, sülthús darabokat zöldséggel szoktam vinni. Vagy más hasonló házi készítésű, de gyorsan fogyasztható dolgot. Mivel édesszájú vagyok, teljes kiőrlésű sütiket is szoktam sütni, és abból is viszek.

2010. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülye!! Ha Maria Antoanett, akkor is minden bizonnyal nagy betűvel írta a nevét. Amúgy nem tudom, miért kell lehülyézni, amikor csak a kérdésre válaszoltam.
2010. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát lehet h veszek egy kenyérsütö gépet és csinálok itthon kenyeret :D

abban legalább tudom mivan :D

am hol lehet venni teljes kiörlésü lisztet ? cba ? coop?

2010. szept. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!