Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

184 cm magas vagyok, és nem tudom elérni a 60kg-ot. Kipróbáltam rengeteg dolgot, de csak nem sikerül.

8 évig voltam középtávfutó, és ott fontos volt, hogy ne hízzak el, (nem kellett erre különösebben figyelnem, mert nagyon gyors az anyagcserém) de most úgy vagyok vele, hogy jó lenne valamit magamra szedni.

Elmentem a BioTech USA-be, és azt mondták, hogy ahhoz, hogy izomzatot építsek, kellene valami, amiből tudok, szóval vettem Hyper Mass-t (ez lassan felszívódó szénhidrátokból, és fehérjéből álló shake). Elkezdtem kondizni, de inkább csak leszálkásítottam az amúgysem széles karomat.

Kipróbáltam a nagy dózisú B vitamint, de nem lett nagyobb étvágyam.

Fontos tudni, hogy egészségesen táplálkozom, és nem az étvágyammal van baj, hanem, hogy fizikailag nem tudok többet enni.

Egyszer kipróbáltam, hogy írom a kajamennyiséget, amit megeszem egy nap, és ki is tűztem egy célt, amit egy ideig nehezen tartottam, állandóan televoltam, de aztán jött egy gyors betegség, és visszaestem, mert nem volt étvágyam.

A genetika is közrejátszik, nagyon vékony volt gyerekként a nagyapám, de 20 éves vagyok. Az utóbbi 2 évben a járvány miatt nem jártam edzésre, nemigen csináltam semmit (tudom, kellene), de egy kilót nem híztam annak ellenére, hogy ugyanúgy eszem. Nem vagyok olyan, aki képes elpusztítani egy kétfős ebédet, de mindig teleeszem magam.

Tudtok valami praktikát javasolni, amivel magamra tudok szedni pár kilót, vagy várjak addig, amíg lelassul az anyagcserém?



2022. jan. 13. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez, csak lány vagyok. Egy egész pizzát elpusztítok és egy deka nem jön rám. Règen én is sportoltam, több kiló nem lettem
2022. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Peritol
2022. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!