Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami tipp hogy mit csináljak?

Rocko9 kérdése:

Valami tipp hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval napok óta szorulásom van. Már 5 napja biztos. De nem úgy hogy nem jön semmi mert azért valamennyi sikerül kijönnie de nagyon nehezen és nagyon megszenvedek vele. Órákon keresztül bennt vagyok wc-n és már lassan a falat kaparom olyan fájdalmas és sose tudom teljes egészébe befejezni elvégezni a dolgom. Normális a színe ilyen baj nincs. De keves urul ki es az is nagyon nagyon nehezen fajdalmasan es mindig erzem hogy meg jonne de nagyon faj es igy nem tud teljes mertekig kiurulni .tobszor erzem az ingert egy nap hogy most jonne de mikor oda kerul a sor mindig nagyon faj es egy kevest tud csak urulni. Már félek wc re menni annyira faj. Tejet ittam, elofloras joghurtot is nincs semmi eredmeny. Folyadekot is iszok. Amit tudni kell feltehetoen refluxos vagyok. Még 100%ra nem allapitottak meg de erre gyanakodnak. Ebbol adodoan egy hete kb nagyon keveset tudok enni es valtozatosan az eddigi eteleket amiket azelott megettek mar nem.
2022. jan. 16. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Talán elsőként kúp amit a patikákban adnak. És tudnak ajánlani más segítséget is. Ha nem lenne pénzed, akkor is adnak tanácsot. De ha beírod a Google, a keresőbe, szorulás, minden információt elolvashatsz.
2022. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 ek lenmagot és 2 aszakt szilvàt áztass be egy deci forró vízbe, és hagyd kihülni.


Puding szerű állaga lesz.


Ezt edd pár napig minden reggel?

2022. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Most: kúp vagy egy megfelelő helyre irányított vízsugár (zuhany)

Hosszabb távon: több rost, több folyadék … és kivizsgálás, ha nem oldódik meg 2 héten belül

2022. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szilvát nem ehetek.
2022. jan. 16. 18:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindenkinek a tanácsokat. Kiprobálom mindenképp
2022. jan. 16. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!