Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok mindig éhes?...

Miért vagyok mindig éhes? Több lent.

Figyelt kérdés
Hiába eszek sokat. Húst, zöldséget, szénhidrátot is eleget. Mozgok is eleget, de mindig éhesnek érzem magam. Olyan vagyok mint egy drogos állandóan a kaján és a kávémon kattogok.

2022. jan. 29. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
A szénhidrát anyagcseréddel minden rendben van? Azok éhesek általában szénhidrátra állandóan, akiknek probléma van vele.
2022. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy rendben van e az anyagcserém.
2022. jan. 29. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy 3 pontos cukorterhelést érdemes lenne csináltatni, esetleg még egy pajzsmirigy panelt mellé.
2022. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Életkor függő. Ha serdülő/kamasz korban vagy, akkor a fejlődésben lévő szervezeted miatt teljesen normális. Említetted a kávét tehát nem hinném hogy olyan fiatal lennél, de ha mégis, akkor semmiképp se ijedj meg.
2022. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2022. jan. 29. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Túl sok szénhidrátot eszel, az generálja az éhségedet. Tarts egy kis diétát és helyreáll, ha kiürül belőled. 1-2 hétig ne egyél fehér lisztet és cukrot. Zöldség, gyümölcs, hús, tejtermék, sok víz.
2022. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 évesen inkább egyél nyugodtan. Az édességeket, nasikat hagyd el és úgy fogyókúrázz.
2022. febr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!