Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen makacs zsírlerakódással?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok (lány), és kb 15-16 éve hosszútávfutó, napi szinten edzek. Az a problémám, hogy zsír szinte csak a combomon es a fenekemen van lerakódva de ott nagyon, és kb akármit csinálhatok vele, ottmarad. Még némi narancsbőr is van. Volt hogy pár évig jártam konditerembe is, olyankor sokat edzettem arra a területre(ilyen tipikus zsírégető gyakorlatokkal), de kb csak rosszabb lett a helyzet, mert még izmosodtam is rá, és csak nagyobb lett, de a zsír nem tűnt el. Az étkezésemmel sincs gond. Mit lehet ilyenkor meg csinálni?

2022. febr. 1. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Például keresel valakit, aki külön erre gerjed (nem mondanám nehéz ügynek), és eldöntöd, hogy megéri-e a vesződséget. :)
2022. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Napi szintű futással ott nem lehet gond, ha az étkezés rendben van. Valószínűleg testkép zavarod van, a tested arányain nem tudsz változtatni. Menj el pszichológushoz!
2022. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!