Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Cukorbetegek! Leírnátok nekem...

Cukorbetegek! Leírnátok nekem a napi étkezéseitek?

Figyelt kérdés

Nekem már a nemlétezőm is tele van az állandó agyalással,hogy mit kéne főzni, azt is úgy hogy beilleszthető legyen a diétába, ja és még méregetni is mindent grammra pontosan.

Mindig emiatt adom fel ezt a diétát,unom az agyalást, hogy a fél napom erre megy el,hogy a következő étkezésemen kattogok mindíg. Mostanában nagyon tanácstalan vagyok, így pár rendelt ételt eszem ebédre,de ez nem a legolcsóbb megoldás ugye. Ráadásul ezzel csak egy étkezés van megoldva.És tudom,hogy annyi pénzből otthon is megcsinálhatnám ugyanezt..

Ezzel a főzéssel vagyok bajban, a többi étkezést sokkal könnyebb beilleszteni szerintem.


Szóval gyors és egyszerűbb ételek érdekelnek (amikben kevés a számolós ch) inspiráció céljából. Jöhetnek heti étrendek is 😊


2022. febr. 9. 15:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!