Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A narancsbőr látványos javulás...

A narancsbőr látványos javulása mennyi idő után indul el?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. 160 cm magas és jelenleg 65 kg. 3.5 hete diétázom, 5 kg ment eddig le. 1200-1500 kalóriát viszek be, minden nap minimum 3km-t sétálok kényelmes tempóban. Ma már itthon is tornáztam Katus Attila youtube videóra.

Viszont a combomon és a fenekemen ijesztően csúnya a narancsbőr. Nyárra ez javulhat szerintetek ugyanilyen életmód mellett? Nem vettem anticellulit krémet, mert egyikről sem olvastam hú de nagy áttörést, mindenki a mozgást+helyes táplálkozást+sok vizet mondja. 2 litert iszom naponta, ezt emeljem? (Csak vizet, se kávé,se tea se semmi más)

Köszönöm a válaszokat!



2022. febr. 26. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha így folytatod nyárra szerintem el fog tűnni.

Nekem nagyon sokat javult 10 kiló mínusz és egy kis torna után,de sokkal nagyobb súlyról indultam mint te.

Az lehet motiváló esetleg,ha egy családtagot megkérsz,fotózzon le minden héten és akkor te is jobban észre veszed a változást.

Kitartás!

2022. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!