Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Üdvözlet! A kérdésem a...

Üdvözlet! A kérdésem a vércukorszinttel függ össze. Éhgyomorra 15 körül érkezés után 24 körül van. Ez mitől lehet? Nem szedek semmi gyógyszert. Vérnyomás reggel 130 körül utána fel megy 160 körülre.

Figyelt kérdés

4 főtt tojás 4 normál szendvics zöldségekkel (paprika, paradicsom, uborka).

Még egy kérdés mennyi az az érték aminél kómálni lehet cukortól?



2022. febr. 27. 15:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Gyógyszer kell szednem illetve inzulin gyógyszer keverékkel szurnok magam napi egyszer. Az inzulin keverék xultophy, a gyógyszer adimet 1000 mg. A vérnyomásom senkit nem érdekelt, azt mondták normális
2022. márc. 4. 01:02
 12/16 A kérdező kommentje:
Az adimet reggel évesnél illetve ebédnél (amúgy nagyon szét csap ez a gyógyszer) , a xultophy meg este 8kor. Ezek mind azért vannak hogy vissza fordítsák a folyamatot. Reálisan van rá esély. Elég megterhelő ez így összességében a szervezetemnek.
2022. márc. 4. 01:05
 13/16 A kérdező kommentje:
Már tavaly mikor el vittek cukorral magas vérnyomással be vérzett bal szemmel melóból a honvédba is ezt kellett volna, de akkor inkább rá fogták a covidra. Utána szedtem az adimetet de nagyon rossz volt, de be állt a cukrom 7re. Nem foglalkoztam vele de egy hete megint be vérzett a bal szemem utána kezdtem el ezeket a kérdésben szereplő értékeket mérni. Házi orvos, és végre diabetologia, ahol az említett kezelést írták elő.
2022. márc. 4. 01:11
 14/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudom mennyire függ össze a magas vérnyomás cukor páros de van egy gyanúm nagyon is. Viszont külön a vérnyomással nem is foglalkoznak egyik orvos sem. Normálisnak titulálva. 20 év sport után mondjuk lehet számolnak a szív nagyobbodással ami a verseny sport vele járója.
2022. márc. 4. 01:13
 15/16 A kérdező kommentje:
Az étkezésem is át kell szerveznem nem minőségben hanem időben. Éjjel dolgozom és nehéz össze hangolni a dolgokat. De erről is elvileg tartanak majd oktatást és útmutatást adnak a jövőre nézve mire kell fel készülnöm illetve figyelnem.
2022. márc. 4. 01:17
 16/16 anonim ***** válasza:
Kár volt egy hetet várni, de egyébként nem is értem hogy nem voltál rosszul 18-19 -nél is már szinte folyamatosan szomjas vagy 1 óránként meg menni kell a budira. Az ilyen mértékű magad vércukor nagyon károsítja az ereket.
2022. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!