Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A fehérjének van káros hatása...

A fehérjének van káros hatása a májra vagy vérnyomásra?

Figyelt kérdés

Zsírmájam van és edzéskor szoktam fehérjét inni. Valamint volt vérnyomás ingadozásom ami kezelve van, és általában mindig tökéletes.

A fehérje por lehet káros hatással a májra vagy vérnyomásra?

21/f



2022. márc. 1. 09:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg erről egy orvost, egy szakembert, ne a gyakorikerdesek.hu kommentelőit.
2022. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott fehérje fogyasztás lehet káros igen. De az orvosod keresd ezzel!
2022. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Edzés utan 30g csak max heti 3-4x
2022. márc. 1. 10:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem csak fehérjeporral viszel be fehérjét, az egy TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐ. De ha ezzel sem vagy tisztában, akkor inkább nézzél utána.
2022. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom. Csak ez mesterséges fehérje, nem ugyanaz amit a húsokkal beviszek.
2022. márc. 1. 10:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!
2022. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, a fehérje az fehérje, és nyilván egészségesebb a nem mesterséges verzió, de a májat bizony mindenképpen megterhelheti a túlzott fehérjefogyasztás. Hogy mennyi a túl sok, azt az orvostól kérdezd, nem itt fogod megtudni.
2022. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogok egy orvoshoz elmenni egyetlen kérdés miatt mert olyan hülyének fognak nezni mint annak a rendje.
2022. márc. 1. 11:08
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Jólvan akkor tapasztald ki, végülis csak az egészséged, fontosabb, nehogy hülyének nézzen egy orvos!
2022. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De szeretem, hogy ezen az oldalon a válaszadók 90%-a, minden egyes apró dolog miatt orvoshoz rohan, vagy 60 év feletti hipochonder aki a saját testi állapotához mérten ad tanácsokat tőlük 40 évvel fiatalabb embereknek, TISZTELET a kivételnek.

Mivel a Testépítés témakörbe írtam, gondoltam olyan emberek válaszát fogom kapni akik valaha is jártak edzőterembe és jobban képben vannak az ilyen dolgokkal. Nem azt kérdeztem, hogy kemény drogok károsítják-e a szerveim, hanem egy táplálékkiegészítőnek lehet valami negatív hatása, na mindegy. Elég válasz jött akkor köszönöm..

2022. márc. 1. 11:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!