Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A savanyúságokat szeretem...

A savanyúságokat szeretem önmagában eszegetni, annak van valamilyen káros hatása a szervezetemre? pl gyomromra.

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nincs
2022. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne? Amíg nem érzed, hoyg nem esik jól, addig egyed.
2022. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy van,az csak vitamin,bár a bolti agyonvegyszerezett,tartósítózott savanyúságok azért mások,mint amit a nagymama rak be,de bajod attól sem lesz.
2022. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Nincs. Én évek óta eszem savanyúságot magában, mert egyszerűen imádom az összeset és semmi bajom, sőt.
2022. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a savanyúság általában zöldség, tehát alacsony kalória, rostban gazdag, ásványi anyagok és nyomelemek is vannak benne, és még talán vitamin is. Vagy ha valódi házi savanyú káposzta, akkor jótékony probiotikus bacik is vannak benne. Én is inkább savanyú káposztát nasizok, mint kekszet...
2022. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat,

ropogtatom tovább ezeket a finomságokat.

2022. márc. 2. 15:59
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Én azért a helyedben inkább fermentált zöldségeket ennék, mint a bolti vackokat. Ugyanolyan savanyú, csak sokkal egészségesebb a bélflórádra nézve.
2022. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!