Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A ketogén diéta csak szerintem...

A ketogén diéta csak szerintem nagyon nem egészséges? Szinte minden állati alapú, alig lehet gyümölcsöt enni benne és csak bizonyos zöldségeket ha tényleg 20 gram szénhidrát alatt akar maradni az ember egy nap!

Figyelt kérdés
Én tudom, hogy hatásos, kipróbáltam, valóban nem lehet tőle hízni és ha beállt a ketózis utána nagyon könnyű vele fogyni, viszont én nem éreztem valami jól magamat a bőrömben amíg csináltam! Nem volt meg az a változatosság amit szeretek és amit igénylek! Én sportolók rendszeresen, viszont a táplálkozásom az javában növényi alapú és csak nagyon kis részben állati! Ti mit gondoltok erről?
2022. márc. 5. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Én is megpróbáltam és én is sportolok. Pár hétig bírtam csak. Mikor kiürült belőlem az összes szénhidrát, akkor elszállt az erőm is. Én, aki egy örökmozgó vagyok, nem volt kedvem még a székből sem felkelni, nem ám még sportolni is. Akkor úgy döntöttem, ezt nem nekem találták ki és abbahagytam. Ahogy visszatértem a normál evésre, egyből a régi lett az energiám.
2022. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fuh, nekem sem vált be. Viszont az IF + 90%-ban növényi alapú táplálkozás meg nagyon bejött. Szóval egyen függő, gondolom.
2022. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Persze, hogy nem az, mert az emberi szervezet a gyári alapbeállítás szerint szénhidrátokból nyeri az energiát. Ez egy rendkívül drasztikus étrend, amit nem véletlenül ajánlanak csak az epilepsziásoknak, elvégre egy egészséges embernek semmi szüksége rá. Ritka nagy baromság divatból követni.
2022. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 haggaimester ***** válasza:

Sok kutató és szakértö inkább már úgy közeliti meg a dolgot,hogy inkább az a fontosabb, hogy mit NEM eszel meg :) A finomitott gyors szénhidrátokat, gabonafélék,abból készült ételek, stb,fehércukrok ha elhagyjuk teljessen az vezet gyógyuláshoz.A hús mint olyan tehát igen is jöhet.De nézd meg ezt a filmet, megváltozik a véleményed az általános nézetröl.Igaz angolúl van, de ha felirattal nézed a magyar választható.


Fat Fiction - Full Movie - Free


https://www.youtube.com/watch?v=TUADs-CK7vI&t=1925s

2022. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!