Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami bajyom ha véletle...

Lehet valami bajyom ha véletlenül lenyeltem egy poloskát?

Figyelt kérdés
Behoztam egy pohár uditőt és sötét volt a szobában mikor ittam a pohárbol, nem vettem észre hogy poloska került bele csak éreztem hogy valamit lenyeltem és poloska szagu volt, szoval szerintem az volt. Ez borzaszto. Most mit csináljak?
2022. márc. 17. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Bajod nem lesz, max. kapsz az undortól egy herpeszt a szádra.
2022. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Ezért nem iszok sose pohárból, csak üvegből és mindig ráteszem a kupakot. De ne aggódj, az undoron kívül más bajod nem lesz.
2022. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem egy lehallgató készüléket nyeltél le.
2022. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xp ali ***** válasza:
100%
Részvétem. De semmi bajod nem lesz. Mexikóban lehet kapni csemegeként, bár másik faját, ami annyira nem büdös.
2022. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xp ali ***** válasza:
100%
Az előző vagyok: eszembe jutott, h kiskoromban, amikor bicikliztem, néha valami bogár erepült a számba, én meg gyanútlanul és szétrágtam. Icipici fekete bogár volt, de nagyon erős íze. Igazából fűszernek simán elmenne, mert nem volt undorító, csak mostmár sose fogom megtudni, h milyen bogár volt, mert egen sose láttam, most emg nem fogok bogarakat kóstolatni. :D
2022. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csemege??

Fuuj! Jézusom!

Hányinger!

Na azota üvegben hozok be inni éjszakára.

Azota sem hevertem még ki az undort teljesen.

2022. ápr. 10. 21:30
 7/8 A kérdező kommentje:

#5

Az a szagos bogár talán valaminek a lárvája. Lehet arra gondolsz, ami előszeretettel repül bele az ember szemébe és az fájdalmas, csípi a szemet és érezni ugy,is a fura izét vagy szagát. Az egy vékony, apró fekete rovar, fehér kis csíkkal a törzsén.

2022. ápr. 10. 21:33
 8/8 A kérdező kommentje:

Amugy az a kis dög, ahogy végig mászik az ember bőrén, égő, csípő érzés marad utána. Pedig olyan parányi, alig látszik.

Gyerekkoromban sajnos sokszor megtalált.

2022. ápr. 10. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!