Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diétáznátok gluténra a helyemben?

Diétáznátok gluténra a helyemben?

Figyelt kérdés
10 éve voltam tükrözésen, 3szor is 3 helyen. Mert mindig azt mondták hogy olyan boholykárosodásom van mint a cöliákiásoknak, azonban a vérvizsgálat nem igazolta. Volt genetikai is, aszerint nem lehet kizárni a lehetőségét. A helyzet most az, hogy ha diétázok, 3.nap után hihetetlen jó minden. Ha nem diétázok, pokol az életem, görcsök, hasmenés, ködös agy, szorongás, 3 enterobene segít csak, vagy imodium. Most akkor ti így, tartanátok a diétát? Utoljára úgy köszönt el az orvosom, hogy ha panaszom van menjek vissza hozzá, mert lehetek lisztérzékeny, csak a vérteszt nem mutatta ki. Laktózérzékenységet megállapították, arra figyelek. Na meg a reflux is előjön ha nem diétázok gluténra. Tudom nem olcsó a diéta, de hihetetlen hogy ilyen jól érzem magam és semmi panaszom ilyenkor.

2022. ápr. 10. 22:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát én erre nem emlékszem már.
2022. ápr. 12. 22:14
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Alap lenne, hogy diétázok életem végéig, hiszen tünetes vagy.


A biopszia kimutatta, pont.


Nekem is vérértékek + tünetek - biopsziát nem is csináltattam, mert minek? Diétázom és azóta minden tünetem elmúlt.

2022. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!