Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elkezdtem edzeni, kezdőként...

Elkezdtem edzeni, kezdőként milyen étrendet kövessek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy leginkább miket egyek reggel délben este, milyen táplálékkiegészítőt egyek, milyen gyakran edzek, stb. 20 éves vagyok, 185 cm magas, 78 kg. Vékony testalkatú vagyok, és szeretnék egy igényes fizikumot. Szélesebb váll, nagyobb karok, nagyobb mell. Ha jól tudom, sokat kell ennem szénhidrátot, proteint, és a kalória sem àrt. Így kezdőként mit javasoltok? Esetleg kiváncsi lennék hasonló úton járó, de már sikereket elérő személy tapasztalataira. Köszönöm szépen!

2022. ápr. 14. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Étkezés, komplett étrend, táplálkozás, annak kiegészítése az Egészség kategóriába tartozik.
2022. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez igy eleg ossztett. Van rola 1000 youtube video meg cikk. Azt jobban ajanlom. Igy 3 mondatban eleg nehez osszefoglalni.
2022. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tari Ádám videóit érdemes nézegetni a témában
2022. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez rossz kategória. ez nem a táplálkozás rovat. moderátorok majd átrakják a kérdést hogy kapj releváns választ.
2022. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Vércsoport étrend
2022. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jelentsétek. nem jó a kategória.
2022. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én alapból azt javaslom, hogy ha valaki elkezd kondizni, legalább az első pár alkalommal fizessen egy személyi edzőt, hogy tudja, hogy kell használni a gépeket, mert rossz nézni a sok szerencsétlenkedőt, másrészt pedig össze tud állítani neked egy étrendet is, személyre szabottan. Az hasznosabb lenne, mint itt vadidegenektől 20 féle különböző véleményt kapni, mert az egyiknek ez válik be, a másiknak az.
2022. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!