Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nyugtassatok meg nem csak én...

Nyugtassatok meg nem csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
18/L , 11 (!)kg-ot híztam ebben az évben csak az érettségi miatt. Nagyon letört vagyok . Nem volt időm elmenni edzeni sem így a csoki a folytattam bele q stresszem és ez lett belőle nem tudom mit tegyek magammal. Most rááltam caloria deficitre de a h..lye érettségi miatt a mentális állapotom is kuka, és oda a szép alakom is.. mindenki azt írja csak fogyott tőle viszont sajnos ez nálam nem így mukodik. És mellete most már edzeni is járok, de őszintén az az 1 óra is a tanulásomra megy lelkiismeret furdolasom is van.

2022. máj. 7. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Édes kicsi bogaram, semmi probléma nincs. Leérettségizel, nyáron meg visszaállsz a sportra.:)
2022. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sorstárs, ugyanez történt velem is, csak egyetem miatt. Most próbálok visszatérni az edzéshez.
2022. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A sportolás majd újra javítani fog a helyzeteden, ne aggódj!
2022. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jah ez nagyon jó ötlet de nem csináltatom mindig ezt mikor valami stressz ér. Kéne valami megoldás:/
2022. máj. 7. 23:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit sportoltál?
2022. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

4 hónap alatt az nem semmi, van húzásod.

Az alap tárgyak tegnap lementek, ha neked van még valami, addig ráérsz fogyókúrázni, 1-2 hét nem számít, csak állj meg egy sor csokinál.

2022. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán ne vegyél csokit!


Vagy ne menj boltba vagy ne kanyarodj arra!


Sorstárs! Én 12 kiló!

2022. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hehe csomószor én főzök sajnos muszáj menni boltba:D nem is az akaraterővel van a baj hanem hogy a csoki energiát is adott nekem ezért ettem
2022. máj. 7. 23:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Szőlőcukor vagy méz ad igazán energiát.

Csoki tele vsn b... va pálmazsírral meg mikkel még.....

2022. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én a karantén alatt voltam így, de nem fogytam le még mindig mert nekem sem volt időm edzeni a különórák miatt. Sebaj, szóbeliig van idő szerintem addig le tudsz adni egy 5 kilót (nekem június 15én lesz egy hét egy kiló már nem rossz és nem is lehetetlen) a maradékkal meg majd kezdesz nyáron vagy inkább ősszel, ha kezdődik a suli és visszaáll a rendszeresség-valamit. Ne keseredj, hajrá :)
2022. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!