Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fehérjepor turmixot étkezés...

Fehérjepor turmixot étkezés előtt, után vagy közben kell fogyasztani? Illetve ha előtte vagy utána, akkor mennyi idővel?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Vagy étkezés helyett?
2022. máj. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
étkezés helyett ha ostoba vagy
2022. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Tök mindegy, mikor fogyasztod. A napi fehérje bevitel számít. Ha izomépítés a cél, és szilárd ételből nincs meg az 1,5 g/tskg fehérje, akkor igyál egyet nap végén, aztán szevasz.
2022. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor az vagyok! Fogok is én veled vitatkozni!
2022. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Ne akkor amikor eszel, mert akkor elvileg fehérjedús étrended van és amúgy is kap a szervezeted tápanyagot. A napnak egy olyan időpontjában amikor kéne enni, de nem tudsz. Én pl reggel szoktam amikor felkelek, mert csak később reggelizek, aztán késő délután olyan 4 körül mert akkor jövök haza a munkából. Délben meg este meg kell, hogy legyen "gyúrós" étkezésed.
2022. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek
2022. máj. 19. 00:26
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

úgy csináld ahogy a 3-as mondja. semmi értelme naponta többször inni azt a feldolgozott vackot, pláne nem kétszer.

legyen meg a napi 1,5 g/tskg fehérje. ha ez megvan akkor az izomépítés már nem a fehérjén fog múlni. 1,5 g/tskg fehérjét egy óvodás is be tud vinni szilárd ételből. teljesen felesleges fehérje port inni ha szilárd ételből is megvan az elegendő fehérje mert csak drágábbat kakilsz tőle. értelme nem lesz. fehérje por akkor kell ha nap végén úgy jön ki a matek hogy aznap nem volt meg a minimum 1,5 g/tskg.

számolod egyáltalán a fehérjét? meg úgy a makrotápanyagokat?

2022. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!