Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ajánlanátok olcsó, de egyben...

Ajánlanátok olcsó, de egyben hatékony vitamint? Lehetőleg ilyen "minden az egyben" félét.

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2010. szept. 18. 12:23
 1/4 orsybaba88 ***** válasza:
elég drágák az ilyenek, kb 3000 ft lehet egy centrum v aktivál. De lehet h az is elég, ha egészségesen táplálkozol, sok nyers gyümölcsöt, zöldséget eszel. Én csak magnézium és kalcium pezsgőtablettát szoktam inni, meg C-vitamint, azt általában télen. Ezeket pár száz forintért meg tudod venni, akár patikában, akár nagyobb üzletben:)
2010. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én sima 1000mg- os Béres C-vitamint szedek,

a 30 db-os 740 Ft nálunk.Egy két náthán kívül már nagyon régóta nem voltam beteg!

Én multivitamint nem szedhetek,mert hányok tőlük, de ez si bevált nálam.

2010. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek a válaszokat! :)

Nekem meg muszáj lenne szedni mert már egyszer kórházba kerültem vitaminhiánnyal... tudom furcsán hangzik de elég komoly volt, nem kívánom senkinek. Jobb megelőzni a bajt:)

Nemrég fogyott el a multivitaminom amit ekkor kaptam, de elég drága volt és arra sajnos nincs pénzem, hogy megint olyat vegyek...

2010. szept. 18. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!