Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Heti 3-4 ddoboz energiaital 1...

Heti 3-4 ddoboz energiaital 1 éven át, kiválthat gyomorégést?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán, de előfordult, hogy naponta 1-nél többet ittam. Az esetek nagyobb részében reggel ittam, gyakran előfordult az is, hogy előtte nem ettem semmit.

Már lassan 2 hete egyáltalán nem iszok energiaitalt. Helyette presszókávét iszok tejjel, de figyelek arra, hogy előtte egyek valamit. Naponta 2-3 szál cigit szívok. Alkoholt évente 1-szer iszom, de akkor sem sokat.

Lehetséges, hogy az energiaital hozta ki a gyomorégést?


Érdekes, hogy lassan 2 hete nem iszok energiaitalt, de a gyomorégést tegnap reggel vettem észre magamon, azóta folyamatos.



2022. jún. 2. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha két hete nem iszol energiaitalt, helyette kávét fogyasztasz, és két hete jelentkezik az említett probléma, akkor nem pont hogy a kávé lehet a gyomorégés oka?

Egyébként meg látatlanban meg nem mondja neked senki kommentben, hogy mi okozza a tünetet. Lehet az energiaitaltól, a kávétól, a dohányzástól is, de még ezer egyéb faktortól is. Ha nem szűnik a probléma egy-két hét múlva sem, akkor forduljorvoshoz. Lehet, hogy szükséged lesz savlekötőre vagy protonpumpagátlóra.

2022. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szokj le arról a szarról.
2022. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejsd el a cigit meg az energi italt olyan kel neked ami nincs ennyire feldolgozva ugy értem cigi,energia ital nem esik le a fárol.Minél keveseb benne az emberi munka anál jobb a minőség is
2022. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Inkább a kávé okozhat nálad refliuxot, és attól ég a "gyomrod".
2022. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Közben egy felhasználó írt nekem privátban, hogy próbáljam ki a csalánteát, ami jó lehet erre a problémára. Kipróbáltam és használt

2022. jún. 4. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!