Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet tenni ha nagyon...

Mit lehet tenni ha nagyon büdöseket durrogtatok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 6. 20:20
 1/7 anonim válasza:
62%

Dugd be parafadugóval...:D

Viccen kívűl esetleg menj el orvoshoz, vagy figyeld meg milyen ételek után következik be a csendes gyilkos... Aztán amelyiknél meg nem jön be azt nyugodtan eheted, aminél meg bejön azt óvatosan edd. De egyébként meg orvos ha nagyon zavar

2022. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Óvatosan edd alatt azt értem, hogy mértékkel, ne sokat
2022. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen zavar, mert többnyire ilyen sziszegős szokott lenni és eddig bármilyen kaját ettem mindig rohasztóan büdi volt.
2022. jún. 6. 20:27
 4/7 anonim válasza:
Akkor irány orvos:D
2022. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egészséges, kiegyensúlyozott változatos étkezés

amióta életmódot váltottam (és ledtam 30 kilót) ilyen problémám nics, előtte volt

2022. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyobbakat kell szívni, hogy hamarabb elfogyjon a büdös.
2022. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg zöldségekre alapozni leginkább az étrended, kerüld a tejterméket és a glutént, mert ez a kettő okozhat ilyet leginkább, aztán szépen tapasztald ki, hogy pontosan mi okozhatja, és ami nem okozza, azt nyugodtan tolhatod akkor is, ha tejtermék vagy glutén tartalmú dolog. Illetve egyél gyömbért étkezés mellé, csípős és szar ízű, de segíti az emésztést, így kevesebbet fogsz fingani is.


Volt már hasonló problémám, én ezekkel tudtam megoldani. Viszont ha nem javul, és szinte mindentől fingasz, menj el orvoshoz, ő többet tud tanácsolni

2022. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!