Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az az egy óra sokat számít?

Az az egy óra sokat számít?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy kipróbáltam az időszakos böjtölést 16:8-as verzióban. A tapasztalataim eddig valami csodálatosak viszont belegondoltam hogyha elkezdődik a suli, ez nem fog passzolni az életkörülményeimhez. Akárhová teszem azt a 8 órát, vagy a reggeli vagy a vacsora megjárja. Gondoltam módosítanék, és inkább 15:9-ben csinálnám. Az az egy óra pont megoldaná ezt. Ugyanúgy megmaradnak a jó hatások? Nyilván őrültségnek tűnik hogy egy órán rugózok, de gondolom nem véletlen terjedtek el az adott standerdek.

2022. jún. 19. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Mi az, hogy megjarja? Nincs idod enni a suliban? Es utana este sem?

En del es este 8 kozott eszek, ugyan dolgozom, de ott meg foleg nincs szunet, csak egyszer, meg lehet oldani az etkezest.

Suliban azert eleg sok szunet van.

2022. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 15 órás ablakkal is el fogsz érni hatást, csak nem lesz annyira hatékony mint a 16 órás. Ha nem tudod másképp megoldani hétköznapokon, akkor csináld így. Hétvégeken, ünnepnapokon, iskolai szünetekben viszont maradj meg szigorúan a 16-nál.

Ne stresszelj rajta, nem vagy egyedül vannak mások is, akiknek a suli miatt csúszik el.

2022. jún. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Még annyit hozzáteszek, hogy az előző válaszomban azt feltételeztem, hogy tényleg nem tudod megoldani másképp.

De ha nem így van, akkor gondold át újra, mert az első hozzászólónak teljesen igaza van: nem muszáj reggel enned, és akkor könnyebb megoldani. Én is délben eszek először, mert könnyebb kibírni reggeli nélkül.

Én most 22:2 és 20:4 közt csinálom, megszokás kérdése, kipróbálhatod azt is, hogy enyhítés helyett szigorúbbra veszed.

2022. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek micsoda ökörségek. Teljesen mindegy, hogy mikor eszik az ember, a 24 órás szumma számít.
2022. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!