Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak én utálom a csirkét?

Csak én utálom a csirkét?

Figyelt kérdés

Nagyjából mindenféle húst szeretek. Sertést, marhát, bárányt, nyulat, halat, garnélát, kagylót, kacsát, pulykát, de még a békacombot is.


De a csirkétől kifejezetten undorodok. Frissen se tetszik az íze, állaga... de ha már kihűlt, kap egy olyan extra ízt, ami teljes mértékben ehetetlenné teszi számomra.

Az meg már tényleg csak a ráadás, hogy hogyan képesek sokan a csirke szárnyáról rágcsálni azt a minimális rosszízű húst, vagy levesből szopogatni a csontokat.


Falun nőttem fel, jól ismerem a csirkét... De még magát az állatot is undorítónak tartom, még egy saját trágyájában hempergő disznóban is több méltóság van.


Tudom, hogy az emberek 99%-a nem ért velem egyet, na de van olyan, aki igen?



2022. júl. 2. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Én is ismerek olyat, aki eszik húst, csak csirkét nem.


Én mondjuk szeretem, az meg hogy mennyi méltóság van egy csirkében pont nem érdekel. Már amennyire egy állatnak lehet méltósága (semennyire).

2022. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én általában a szárnyasokat nem szeretem.

Pl. a rántott csirkének másnapra lesz egy

szaga de frissen is mikor gőzölög - huuu -

nem kérem....

2022. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a csirkét, számomra a szárnya a legfinomabb része, rántva, sütve! Számomra a pulyka, ami soha, sehogy, és a hal ízű halak is kukák. A többi állat jöhet.
2022. júl. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, pedig nagy húsfaló vagyok, jöhet minden állat, csak a csirke ne, ha nincs más ehető, esetleg a melle, az a legkevésbé csirkeízű rész. A csirkepörköltet meg egyenesen gyűlöltem gyerekkoromban.
2022. júl. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg a disznó hústól irtózom és a háztáji csirkét szeretem, a bolti nekem is büdös, főleg másnapra. Hal, kacsa és pulyka szintén kedvencem. Marha húst is szeretném, ha a jófajta nem lenne olyan drága.
2022. júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!