Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 168cm 61kg. Fogyni szeretnek,...

168cm 61kg. Fogyni szeretnek, kb 3 hete dietazom. 1200kaloriat eszek naponta amit erzek hogy keves. Sokmindent kizartam az etelek kozul. Alapanyokra nezve csirket eszek, pulykat. Koretnek huvelyeseket,kuszkuszt, salatakat. Ez mukodhet?

Figyelt kérdés
sajtokbol mozzarellat, neha fetat. Kenyeret is kizartam, helyette extrudaltat es pufirzset eszek, neha szafi fitt alapu pizzat. Tejbol kokusztejet.
2022. jún. 18. 19:50
1 2
 1/11 gublug ***** válasza:
0%

Szia. A vércsoport szerinti táplálkozást ajánlanám ha nem vastagcsontúság miatt vagy súlyos.

Ha érdekel, írj rám.

2022. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
nem kell fogynod..
2022. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy 20-21 körüli BMI, nem? Tökéletes! Miért kéne fogynod? Felejtsd el az 1200 kalóriás éheztetést, a minden tudományos alapot nélkülöző vércsoport diéta pedig eszedbe se jusson. Hihetetlen, hogy 2022-ben még itt tartunk.

Csak étkezz kiegyensúlyozottan, változatos, tápanyaggazdagon. A pulyka és a csirke jó választás hús szempontjából, mellé sok zöldség, sok gyümölcs, olajos magvak, hüvelyesek, gabonák. Ha pedig nem vagy megelégedve a testalkatoddal, akkor tessék edzeni, erősíteni, izmot építeni, mert a gond szerintem esetedben maximum annyi, hogy nem vagy tónusban, nincsen sportos tested. Ezen könnyen lehet változtatni.

2022. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A súlyod teljesen rendben van! Mennyit szeretnél fogyni?

Miért zársz ki ételeket? Tudod, hogy a kuszkusz tészta, vagy hogy a kókusztej kalória tartalma megegyezik a tehéntejjel, az extrudált kenyér, vagy pufirízs semmivel sem jobb, mint a tk. kenyér?

2022. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

A vércsoport diéta semmire nem jó. Egy tipikus Facebook csoportokban terjedő baromságról beszélünk. Még a low carb étrend ökörségeit is felülmúlja a vércsoport diéta ostobasága. Évek óta nem is hallottam már róla. Azt hittem ez az idiótaság végérvényesen kikopott a laikusok tudatából.

Elnézést, dietetikával foglalkozom, ezért ennél finomabban nem tudok fogalmazni téveszmékről. Itt van erre vonatkozóan két szakmai cikk:

[link]

[link]

Kedves kérdező! Esetedben fogyókúrára semmi szükség nincs.

2022. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mégis miből gondolod, hogy ezekkel az arányokkal neked fogynod kell? Ha a testfelépítésed nem tetszik, akkor sportolj. De azt se vidd túlzásba.
2022. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Hova fogynál?

Én kicsivel alacsonyabb vagyok nálad és egy kilóval nehezebb. Sokat fogytam korábban. Most tök jól nézek ki, és arra kell figyelnem hogy egyek rendesen és ne fogyjak többet. Nem tudom hogy te szoktál-e edzeni,ha nem azt próbáld meg, több izommal jobban fogsz tetszeni magadnak.

2022. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat mindenkinek😁 mozgas olyan heti 2x van, kardiozni szoktam kb 1 orat, az teny hogy heti 4 et szeretnek belole, hogy latvanyosabb legyen :D a fogyas oka amugy annyi hogy 1-2evvel ezelott nem feszultek rajtam a ruhaim (20evesen) es ez elkezdett frusztralni az utobbi idoben 😅
2022. jún. 19. 08:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne akarj örökre 20 éves maradni, mert nem maradsz. Az alakod nem lesz kislányos többé, felnőttél. A nőies formák teltebbek, felkészül a test a gyerekszülésre. Mentálisan is felnőttél, már nem vagy tinédzser.
2022. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
1350-1400 kcalra vidd fel, figyelj a napi fehérjebevitelre (minimum 90 gramm9 és cardió helyett erősítő edzéseket végezz. nem vgay tényleg túlsúlyos de ha az alakoddal van gond akkor a cardió nem fog segíteni. ilyen éheztetés mellett lehet picit fogysz de nem leszel feszesebb. ha elkezdenél erősíteni izmokat, sokkal látványosabb eredményt érnél el és a ruháid is újra jók lennének
2022. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!