Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ketogén diétán egyszerű (ha...

Ketogén diétán egyszerű (ha lehet olcsó) hozzávalók és ételek, amikkel nem kell bajlódni órákat, hogy elkészítsem?

Figyelt kérdés
Van ilyen receptes könyv esetleg interneten valahol, vagy valakinél?

2022. júl. 4. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy értelmes zsírforrás beszerzése baromi nehéz, amivel kiváltanád a szénhidrátokat, átlag embernek kb. reménytelen kategória, hacsak nem akarsz ipari telített zsírokat enni húsokból.
2022. júl. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez most elgondolkodtatott.. Kifejtenéd kicsi bővebben? Miért olyan nehéz és milyen elvárásaid vannak "értelmes zsírforrás" alatt?
2022. júl. 5. 09:19
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Omega 3 domináns, de mégis kevés telített zsírsavak kellenek, szerintem arra gondol. Hagyd a ket(y)ót, rengeteg ember belebetegedett már.
2022. júl. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A keto szerintem az egyetlen, amit nem lehet olcsón csinálni, ha jól akarod csinálni, és nem akarod, hogy a koleszterinszinted kilőjön.


A ketót jól kell csinálni, de ahhoz kell avokádó, mandula, kesu, növényi tejek, jó minőségű protein, mct olaj, kókuszzsír, és sorolhatnám. Brokkoli, spárga, karfiol, sóska.


Sajnos az nem ketó, hogy naponta eszel egy kis csülköt kenyér nélkül.

2022. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ketót többféleképpen lehet csinálni. De igen ahogy írod ez a teteje.

Aztán a belépőszint, hogy nem eszed meg a krumplit rizst kenyeret, helyette eszel salátákat zöldeket, és adott húsmennyiség marad.

2022. júl. 12. 12:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Zsiradékból pedig állati (szalonna, kolbász, tarja stb.)+na meg a halakból (makréla, ton, szardínia, szardella stb.), és növényi az nehezebb tényleg... én hidegen sajtolt olajokkal kezdeném -még megfizethetőbb- repce, oliva, napraforgó + omega3 kapszula.
2022. júl. 12. 13:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha te tetted fel a kérdést, miért válaszolsz magadnak?
2022. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azóta utánajártam, másfelől meg nem biztos hogy így van. Harmadrészt pedig a könnyű elkészíthetőség még nincs meg, amit kérdeztem.
2022. júl. 12. 13:27
 9/13 anonim ***** válasza:

ok.


[link]


Én ezt vettem meg, ingyen szállítják. Ebből főzök, sütök.

Nem fogok leírni 300 oldalt, de nagyon jó könyv.

2022. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt is kösz, veled kellett volna hamarabb összeakadjak.:)
2022. júl. 12. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!