Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudnék hízni? Hiába eszek, vagy bármi, egyszerűen nem hízok. 16 éves fiú vagyok, 176 cm magas, és 50 kg körülbelül. Vékonyabb típus vagyok, de azért van izom is rajtam. Próbáltam már az étvágygerjesztőt is, stb, de attól sem eszek többet. Reggelente sem szoktam enni olyan sokat, mivel általában hajnali 3 kor fekszek le, és délután 1 körül szoktam felkelni. Sajnos erre szokott be a szervezetem.
2022. júl. 5. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Kalóriatöbblet.
2022. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Egyél finom kajákat, azzal egyszerű! Körömpörkölt, vagy pacal, esetleg tejfölös paprikás csirkecomb nokedlivel, finom tésztafélék, stb. Ha pedig ez lecsúszott, akkor egy pár szelet jó túrós házi süti utána vagy puding, vagy gesztenyepüré. Ha ez is lement, akkor már csak finom kekszeket/csipszeket rágcsálhatsz, amíg nézel egy jó filmet. És ha valami ízlik, szedjél még egyszer!
2022. júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Enni kell, attól hízol. A te csodaszervezeted is pont olyan mint néhány milliárd másik emberé.


Na meg az értelmes napi rutin sem ártana ha nem egy szardarab akarsz lenni egész életedben

2022. júl. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 7. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!