Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Honnan tudnék szerezni "protei...

Honnan tudnék szerezni "protein-pumped" termékeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 hónapja kezdtem el kondiba járni, jelenleg szálkásítok, ugyanis elég magas testzsírszázalékról kerültem be a mostani kb 19-20as formámba.

Egy nap körülbelül 1700 kalóriát eszek, ami a viszonylag mozgásszegény életmódomhoz (igazából csak kondiba járok, meg napi 1 óra séta) eléggé jól passzol, viszont nagyon nehezen viszem be a fehérjét.

Ugye cutoláshoz viszonylag nagy mennyiségű fehérje kell, hogy a májamban extraként tárolt fehérjét égesse el a szervezet az izomszöveteim helyett, tehát nagyjából a mostani 71 kilóm mellé szeretnék bevinni ilyen 140-150 g fehérjét.

Lényeg a lényeg, unom a folyamatos csirkemell+rizs kombót, nem szeretnék napi 30 g fehérjeport inni, tehát ilyen protein-pumped tejet, kenyeret, gabonapelyhet, joghurtot, stb keresnék. Svéd illetve ír ismerőseim szerint náluk minden boltban lehet kapni, és nagyon jó áron, viszont én magyar boltokban vagy nem találok, vagy ilyen 250 grammért elkérnek 1000 forintot ami vicc kategória.



TLDR; extra fehérje tartalmú cuccokat honnan kéne rendelnem?

Előre is köszi a válaszokat :)


2022. júl. 14. 19:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!