Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen termékeket vegyek...

Milyen termékeket vegyek tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés
Eddig egy Jumbot fogyasztottam ,de mondják hogy annak az árából sokkal jobb és "hatásosabb" dolgokat is lehetne venni.(Protein,Kreatin,szénhidrátnak rizsa..) . Igaz ez?Ti milyen termékeket vennétek tömegnöveléshez?És meddig lennének elegek? Nem baj ha drágábbakat írtok, csak tudni akarom ,hogy mi lenne a megfelelő válogatás.

2016. júl. 4. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Pl kolts a penzed kajara

Na mit szolsz hozza?

2016. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Termékeket kérdeztem ,nem kaját. Azt már összeállítottam, de nem elég, ezért kellenek a "cuccok":) Kérlek mondjatok!
2016. júl. 4. 19:43
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
Étrend kell, az a lényeg. Edzés utánra sem kell cukros tömegnövelő. Protein + zab elég akkor is. Vagy sima szilárd kaja.
2016. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Proteinból a 100% Whey Protein Professional megfelelő lenne? esetleg mellé kretain? vagy bármi más?Mennyi rizsát kellene ennem egy nap?
2016. júl. 4. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Még mindig az étrenden múlik a tömegnövelés de sebaj leírjuk ezt ha kell heti 50-szer.. Multivitamin az alap. Fehérjeport lehet még venni de az sem kötelező. Nem fogsz rosszabbul fejlődni ha nem veszel fehérjét ha a kajára figyelsz. Ha meg nem figyelsz a kajára akkor meg tökmindegy mert a fehérjepor se ér akkor semmit. Ha van fölös pénzed akkor kreatint ki lehet próbálni de attól se várj sokat.
2016. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Termékeket kérdeztem ,nem kaját. Azt már összeállítottam"

"Mennyi rizsát kellene ennem egy nap?"

Akkor most hogy is van ez?

2016. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Cortez70 ***** válasza:
Mégsincs étrended ezek szerint. Anélkül nem mész sokra tápkieggel sem.
2016. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A csirke és a rizs is termék. Szóval jó lesz az hidd el.
2016. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapszula nevű ingyenesen letölthető kiskönyvet.
2016. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!