Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sok zabálástól lehet hízni?

Sok zabálástól lehet hízni?

Figyelt kérdés
Mert én úgy tudom hogy ahhoz folyadéktöbbletnek kell lennie. De ha mindennap bevágok egy nagy adag pizzát akkor hízhatok?

2022. júl. 23. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan dehogy, hova gondolsz, aki zabál megállás nélkül, az inkább fogyni szokott.

Kalóriatöbblet a szó amit keresel, nem folyadéktöbblet. Attól lehet hízni. Ha azon a pizzát kívül egész nap nem eszel semmit, és a pizza által nem vagy kalóriatöbbletben, akkor nem fogsz hízni. Hogy ez egészséges-e, az már más tészta.

2022. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak attól lehet. De szerintem a napi egy pizza nem sok zabálás.

N

2022. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól nem.
2022. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Aki hajlamos hízni, igen.


Az meg más, ha össz-vissz az egész napi kajája 1 full pizza és semmi más.

2022. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Sok zabálástól lehet hízni?"

Szerinted mi mástól lehet? A kevés zabálástól?

"Mert én úgy tudom hogy ahhoz folyadéktöbbletnek kell lennie."

Hogy mi? Ezt az ökörséget a Nők Lapjában olvastad? Általános iskolában az összes biológia óráról hiányoztál? Mi köze a folyadéknak a hízáshoz? Akkor van, ha víz helyett valami magas kalóriatartalmú üdítő szart iszol, de egyébként semmi. Hízni a kalóriatöbblettől lehet, amihez nincs köze a folyadékbevitelnek.

"De ha mindennap bevágok egy nagy adag pizzát akkor hízhatok?"

Ha ezáltal kalóriatöbbletben vagy, akkor igen. Ha nem, akkor nem. Számold a kalóriákat.

2022. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha beépítő üzemmódú a szervezet, akkor igen. Ha nem, akkor bármennyi is csak keresztülmegy. Ez alapvetően genetika, de pl. kemény sportolással, életmódváltással lehet változtatni a szervezet működési hozzáállásán.
2022. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Imádom ezt az oldalt. Amikor azt hiszem, hogy ennél már nincs lejjebb, mindig rámcáfol valaki egy jól irányzott, övön aluli kérdéssel.
2022. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!