Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 nap zabálástól hízhatok?

2 nap zabálástól hízhatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy régebben átváltottam egészséges életmódra amivel fogytam 5 kg ot. (53-48 kg ra, 45 lett volna a cél de feladtam :) ) és tegnap nagyon bezabáltam, mert étteremben voltunk, meg előtte is becsúszott egy kis nasi és ma reggelre 48.9 lettem. Holott általában 48 vagyok pontban. És ma is megyünk a mamához ahol tudjátok milyen sokat lehet enni, utána pedig ottalszok a barátnőmnél. Hízhatok ennyit 2 nap alatt vagy annak a nagyrésze megkötött víz lesz?

2019. jún. 29. 09:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy 166 cm/lány
2019. jún. 29. 09:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Az csak víz. Nem kéne naponta mérned magad. Bőven elég hetente 1x. 1 hét alatt nem lehet 5 kg-t hízni, max 1-2 kg-t. Azt pedig könnyen vissza tudod fordítani.


Ne mérd magad 2 naponta!

2019. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy 48 kgsan is kórosan sovány vagy a 166 cmhez. 52-53 kgsan is az egészséges alsó határán voltál.
2019. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1,5 hónap zabálástól sem híztam. Pedig hajlamos vagyok rá.
2019. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges életmód? Ha csontsoványra éhezteted magad és úgy nézel ki, mint egy maratonfutó, akin csak a bőr lötyög, az nem egészséges életmód.

166 centihez már a 48 kiló is kevés, nem is értem, miért akartál 45 lenni... az egy 10 éves kisfiúnak normális súly kb...

Persze mindenki úgy él és úgy néz ki, ahogy akar, szíved joga, csak az anorexiát azért ne nevezzük már egészséges életmódnak.

+ Ez se normális, hogy minden nap méregeted magad, egy étteremben evést már bezabálásnak érzel, és kiakadsz, ha fél kilóval többet mutat a mérleg.

Komolyan így akarsz élni életed végéig? Mi lesz, ha egyszer majd terhes leszel? Napi 2 szem salátát meg tiktakot fogsz enni, nehogy felszaladjon egy deka?

2019. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!