Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szinte állandósuló puffadás?

Szinte állandósuló puffadás?

Figyelt kérdés

Majdhogynem egyik napról a másikra jött elő, hogy akármilyen (nem csak az ún. "szeleseket") főtt ételt eszek, felpuffadok ami bánt egész délután. Mellé még gyomorégés társul (reflux?) a torkomat marja, pedig lúgosabb fajta vizet iszok.


Eddig is előfordult hogy - ha hirtelen ettem főttet vagy túlettem magam - akkor felfújódtam, "szaladnom" kellett (otthon), de ha ügyelek akkor nincs gond. De mostmár akármennyit és szinte mindegy milyen főttről van szó, így járok.


IBS lenne? De hogy jön elő egyik napról a másikra szinte?



[link]

"Lelki és testi (meg)terhelés (a stressz és a harag fokozza a panaszokat)"


Na igen, ez a gondom eddig is volt, de néha-néha. Most már mindennapos a puffadás (csak az, mert a hasam nem fáj).


2022. aug. 25. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót gasztroenterológiára. Érdemes kivizsgáltatni, sajnos sokféle betegséget jelezhet a puffadás.
2022. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!