Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért volt este erős görcsös...

I.B.T. kérdése:

Miért volt este erős görcsös rohamom?

Figyelt kérdés

Voltam a múltkor bevásárolni. 2 új dolgot vettem. Édeskömény teát és oliva olajat. Minden más amit aznap megettem/ittam már többször fogyasztottam ezelőtt. Az oliva olajat az ételemre csúrgattam, mint szószt és talán sokat önthettem rá, nem tudom. Utána megittam egy pohár édeskömény teát.


Ezután pár órával lefeküdtem aludni. Hajnali 3 környékén felkeltem mert iszonyatosan fájni kezdett a hasam. Mintha fel lettem volna fújódva. Görcsöltem is. Vettem be görcsoldót és az segített. Mi lehetett a kiváltó? Ha jól tudom az édeskömény az pont görcsoldó. Ez 4 napja volt és még mindig érzek egy kis feszítő érzést.


Esetleg kiválthatta idegesség? Mostanában eléggé stresszes vagyok.



2022. aug. 29. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a túl sok olaj volt a ludas.
2022. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az olaj nem szósz, úgyhogy ne csodálkozz. És az édeskömény csinálhat szelet bónusznak. Elvileg szélhajtó, de van akit felfúj.
2022. aug. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Olívaolajat úgy csurgatni, mint a szószt? Uhhh... ezt olvasni is rosszullét :(
2022. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!