Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mire jó a víz ivás?

Mire jó a víz ivás?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon keveset iszom, de igyekszem rászoktatni magam. Ma sikerült meginnom 2 liter vizet, amiért nagyon büszke vagyok magamra.


Azon kívül, hogy így egészséges, milyen pozitív hatásai vannak még? Segíti a fogyást? Szebb lesz a bőröm?



2022. aug. 31. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Az életben maradás egyik feltétele. A víz ivás összes többi tulajdonsága mellékes.
2022. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanarra jó, meg ugyanaz miatt egészséges, mint levegőt venni.
2022. szept. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Segíti a fogyást? Szebb lesz a bőröm?


Igen. És méregtelenít és kevésbé leszel fejfájós, stb.

2022. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
A vízivás (egybeírva) arra jó, hogy életben maradj. A tested kb. 2/3-a víz, amiből az anyagcserével és az izzadással is veszítesz, amit pótolni kell. Persze az sem mindegy, hogy milyen minőségű vízzel pótolod. Az ásványvíz pl. nem jó, mert tele van szervetlen ásványokkal, a testünknek pedig szerves ásványokra van szüksége. A legjobb a reverz-ozmózisos eljárással tisztított víz.
2022. szept. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

az előzőeket tudom ismételni:


A legjobb a reverz-ozmózisos eljárással tisztított víz.

keress rá, nekem nem érdekem reklámozni, nem azért írtam. 12 éve ezt isszuk, nekünk bejött.

2022. szept. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem iszunk vizet, pár nap alatt meghalunk. Ha ezt el akarjuk kerülni, érdemes vizet inni. Erre jó.
2022. szept. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azta 1, 2, 6… nem is gondoltam volna.

Igyatok sokat, kár lenne az ilyen bölcselet veszni hagyni. 🥲


Köszönöm a válaszokat. :)

2022. szept. 1. 07:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra is jó hogy hígítsad a bort, így nem kell töményen a szervezetedbe vinni, csak szép lazán.
2022. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as:

Nem jóó, mentes víz nem. Ahhoz inkább szóda illik faluhelyen. :D

2022. szept. 1. 15:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra is jó a víz, hogy ne pálinkával kelljen megoldani a 2 litert, mert az eléggé nem lenne szerencsés.
2022. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!