Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek reggelire, ami...

Mit egyek reggelire, ami egészséges, nem kell hozzá kenyér vagy péksütemény és eltelít annyira, hogy simán kibírom vele ebédig?

Figyelt kérdés

Fogyni egyáltalán nem akarok, csak szívesen áttérnék egészségesebb táplálkozásra. Egészségügyi okok miatt a tejtermékeket és a lisztet hanyagolnom kellene.

Próbáltam a zabkását felturbózva gyümölcsökkel, magvakkal, friss zöldségeket sonkával, de másfél óra múlva már kopog a szemem az éhségtől.


2022. szept. 2. 17:41
 1/7 anonim válasza:
30%
zabkását.
2022. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a zabkásával nem laktam jól.
2022. szept. 2. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Tojásrántotta valamilyen zöldséggel?
2022. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rántottához milyen zöldséget ajánlanál?
2022. szept. 2. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Sonkás-gombás tojásrántotta, mozzarella vagy más sajt, amit szeretsz, sok zöldség.
2022. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Bármit, ami fehérje és zsír. Azok telítenek el.


Pl tojás és bacon. Angol reggeli. Zöldséges omlett, extra pont ha babos. Vannak előre elkészíthető tojásos muffinok. Francia quiche csak gluténmentes lisztből. Virsli. Socca Franciaországból (csicseriborsó palacsinta). Avokádós kenyér (gluténmentesen). Stb stb

2022. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Rántottához zöldség lehetőségek:

* hagyma

* gomba

* paprika

* paradicsom (tojásos lecsó)

* póréhagyma

* krumpli (erről jut eszembe, az előbb kihagytam a spanyol tortillat, ami nem a kenyér, hanem egy krumplis omlett)

* spárga

* spenót



És persze kerüld a sajtokat, mert ahogy írtad nem kellene :)

2022. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!