Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, ha anorexiásként...

Normális, ha anorexiásként iszonyatosan kívánom a kaját?

Figyelt kérdés
28-30 kg vagyok, és 145 cm. Mostanában iszonyatosan kívánom a kaját, és sajnos nem is bírok neki ellenállni. Tegnap csináltam lángost, és 5 db lángosnak meggettem a közepét( a szélét nem szeretem), utána lett egy kis bűntudatom és mondjuk egy kicsit meg is ülte a gyomrom. Valamelyik nap pedig megettem 5 db Kinder country csokit, ami nagyon jól esett, de utána tudtam, hogy nem kellett volna. Évekig nem ettem rendesen, sokszor volt olyan, hogy napokig nem ettem és utána is csak annyi ételt ettem, hogy épphogy életbe maradtam.(pár falat rántott hús, pár db keksz...) Szerintetek normális, hogy ennyire kívánom a kaját anorexiásként vagy ez már túlzás?

ápr. 30. 14:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Eleve nem normális, hogy anorexiás vagy. Minden mondatodból lerí, hogy pszichiátriai eset vagy.
ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
ha 145 centivel 28 kg vagy akkor normalitásról beszélni sehogy se lehet
ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Próbálok rajta változtatni, mert már tudom, hogy nem normális a testalkatom, csak evés után szokott lenni bűntudatom. De szerintetek az normális, hogy ennyire kívánom az ételt?
ápr. 30. 14:50
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Igen, normalis.

Szuleid hol vannak?

ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A szüleim tudják, hogy anorexiás vagyok
ápr. 30. 14:58
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Normális. A tested éhezik. Ezért kívánod. Add meg neki a kaját. Bűntudat nélkül
ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

"normális, hogy ennyire kívánom az ételt?"

Mivel hamarosan meghalsz, ezért a szervezeted és az idegrendszered próbál mindent megtenni, hogy elodázza a tragédiát, így többek között fokozott éhséget generál.

ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

"szüleim tudják, hogy anorexiás vagyok"

Egy feljelentést akkor megérdemelnének. Az új gyermekvédelmi törvények miatt keményen pórul járnának. Még jó, hogy megosztottad ezeket az információkat egy nyilvános weboldalon.

ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De járok pszichiáterhez.
ápr. 30. 15:05
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Neked kórházban kéne feküdnöd.
ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!