Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen egy egészséges heti menü?

Milyen egy egészséges heti menü?

Figyelt kérdés
12éves lány vagyok,és kiváncsi lennék milyen egy egészséges heti menü(he lehet így irjátok le heti 1x főzelék stb.)Erre azért lennék kiváncsi mert anyu szerint nem mindig eszem egészségesen...Ezen a héten:főzeléket,csirkét,palacsintát,meg még nemtudom mit ettem már(ezek az ebédek voltak).Ez végülis egészséges?
2010. szept. 25. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy mi egészséges, és mi nem, az leginkább az elkészítés módjától, az alapanyagok minőségén múlik, nem az ételek elnevezésén, hogy az főzelék, vagy palacsint.

A főzelék is lehet egészségtelen, ha tele van zsíros rántással, és a palacsinta is lehet egészséges, ha mondjuk teljeskiörlésű lisztből, cukormentesen van elkészítve, és mondjuk nem cukros lekvárral, vagy cukrozott kakaóval van megtöltve...

2010. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tisztelt előzőtől kérdezném, hogy sütött-e már teljes kiörlésű lisztből palacsintát? Én képtelen voltam. Az egész kuka lett. Szakadt, nem sült, ehetetlen volt.
2010. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!