Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet, hogy ez okozza a...

Lehet, hogy ez okozza a kellemetlen leheletet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben a férjem panaszkodik, hogy kellemetlen a leheletem. Amit változtattam: a magas vérnyomás miatt gyógyszert kezdtem szedni. Mivel enyhén emelkedett a koleszterinszintem is, kissé megváltoztattam az étkezésem. Főleg főzelékeket eszem és gyümölcsöt, reggelire joghurtban őrölt magokat, kenyeret semmit, tejtermékből nagyon ritkán egy kis túrót és minden nap halat valami formában. (Más húst azelőtt sem ettem). Ezen kívül sok teát iszom (koleszterinszint csökkentő keveréket). Csökkentettem az étkezések mennyiségét is, mivel jócskán túlsúlyos vagyok. Kb. két hete szedem a gyógyszereket, azóta változtattam az étkezésemen is, és azóta a panaszok a párom részéről. Hatvan éves vagyok és műfogsorom van.

2022. szept. 12. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
A kellemetlen szájszagot általában fertőzések okozzák. Nagyban befolyásolja az is, hogy mit eszel, de a felsoroltak alapján nem hiszem, hogy ezzel lenne baj. Szerintem menj el fogorvoshoz.
2022. szept. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!