Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SOS svédasztalos wellness...

SOS svédasztalos wellness utáni székrekedésre ötletek?

Figyelt kérdés

5 napos wellnessen vagyunk a párommal, all inclusive, svédasztalos kaja, punnyadás, stb.

3 napja vagyunk itt, de azóta nem sikerült nagy wc-znem. Egyre jobban érzem, hogy puffad a hasam, rengeteget ettünk az utóbbi 3 napban, váló igaz elég kevés gyümölcsöt, annál több szénhidrátot.

Ma reggel már úgy ébredtem, hogy morgott nagyon a hasam, reménykedtem hogy a reggeli előtt tudok magamon könnyíteni, de nem sikerült. Most megyünk megint vacsizni, de már nem is tudom, hogy merjek-e enni.

A bikinimben már alig tudom behúzni, olyan a hasam mint egy léggömb. Ellazulni sem tudok már igazán a wellness részen sem, annyira kellemetlenül feszül a hasam.


Van ötletetek, mivel tudnék minél előbb könnyíteni magamon? Köszi előre is.

27/N



2022. szept. 18. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Menj el sétálni, a jó hatással van a bélmozgásra is. Rágózz, mert a rágógumiban van olyan anyag ami segíti az ürítést. Igyál kávét, szintén szokott segíteni.
2022. szept. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Szokott lenni svédasztalos vacsinál gyümölcs, ha van esetleg körte vagy füge, egyél, az majd megindít. Vagy reggelire joghurtot zabpehellyel, az is szokott lenni ilyen helyeken.


És rengeteg folyadék. Nyilván nem üdítő meg alkohol, hanem víz, esetleg üres tea.

2022. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Punnyadni otthon is lehet, ingyen is van, meg gyomorrontás sincs.
2022. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Minél tovább tart, annál rosszabb lesz sajnos. Ha azok nem segítenek, amit fentebb írtak, akkor holnap már érdemes lenne valami hashajtót alkalmazni.
2022. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok

Melyik nem volt igaz az állításaimból?

2022. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!