Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Edzőteremben edzek. Az egyetem...

Edzőteremben edzek. Az egyetem illetve a rossz órarend miatt nincs sok időm. Ha edzés előtt fél órával megeszek 3 banánt az elegendő ahhoz, hogy kibírjak egy edzést?

Figyelt kérdés
Amit még érdemes tudni, hogy tömegelek. Inkább eszek több szénhidrátot, mint kevesebbet, csak nem tudom mennyire bevált módszer, ha “csak” banán az edzés előtti étel.

2022. szept. 21. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Edzés előtti étel? Az mi? Én az edzés előtti 2-3 órában semmit nem szoktam enni, mégis felhúzom a 260 kilót. Szerintem akkor neked is "ki kéne bírnod" a mell-bicepszezést akár banán nélkül is.

"tömegelek. Inkább eszek több szénhidrátot, mint kevesebbet"

Azt ugye tudod, hogy a tömegelés a kalóriatöbbleten (200-300 kcal) múlik, nem a szénhidráton?

2022. szept. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Tipikusan ez az a kérdés, amit ÉN nem írtam volna ki, mert lehet, hogy NEKEM elegendő, de másnak NEM. (vagy pont fordítva).


Ez teljesen egyéni dolog. Nehogy már mi, ismeretlenek mondjuk meg neked, hogy NEKED mi a jó.

2022. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha csak azert eszed, hogy az edzes elott legyen egy kis plusz energiad, akkor szerintem erdemesebb lenne inkabb valami csokit, vagy szolocukrot bekapnod. Azokbol gyorsabban felszivodik a szenhidrat. A banan szerintem nem segitene sokat, csak a helyet foglalna a gyomrodban.
2022. szept. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
A banán arra jó, hogy telítse a gyomrot és kidobjad a taccsot.
2022. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én edzés előtt nem ennék banánt.


Pre workoutnak 1 presszót szoktam inni és hozzá (rá fél órára) 50g aszalt sárgabarackot (az én gyomromat nem zavarja meg ez a kombó) ha nem reggel korán éhgyomorra megyek edzeni vagy futni akkor nem eszek az edzés miatt közvetlen előtte semmit, ez az 1 dl kv mindig megvan előtte, és a vége után 30-40 perccel szoktam enni valamit.


Ha ebédidő vagy vacsiidő van akkor azt, ha csak köztes akkor tízórai/uzsonnát amit szoktam. Hozzá kell tenni hogy én 170cm 50 kg-os lány vagyok, aki szinten tart csak

2022. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!