Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha csak minden második nap...

Ha csak minden második nap ennék (vizet minden nap), az mennyire egészségtelen életmód?

Figyelt kérdés

2022. szept. 21. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon?
2022. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz meg 5 dietetikust erről az okosságról. statisztikázd hogy hányan fognak közülük megdicsérni.
2022. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Sporólni kell ☝️ És sajnos csak a hason lehet. Ezért mondtam korábban is, hogy akiknek eddig fogyási szándékuk volt, de képtelenek voltak kivitelezni, azok most fellélegezhetnek, hiszen a számlák elviszik a nasipénzt 😃 Körülbelül két év múlva nem lesz egyetlenegy túlsúlyos ember sem, még aki betegség miatt dagadt, az is lefogy, jó esetben meghal. Az ilyen diatetikusok vagy mik, edzők, Norbi féle ingyenélőknek más pénzforrás után kell nézniük. A konditermek szintén rottyon lesznek, hiszen nem kesz szükség ott bohóckodni, mivel drága lesz, valamint szükség sem lesz rá. Szóval, ez egy jó irány a lefogyáshoz. Sok sikert mindenkinek. ☝️😃
2022. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

MI a cél? Fogyni akarsz?


Semmiképp sem ajánlatos az ilyen szélsőséges koplalás.

2022. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók,

Ez csak egy gondolat volt. Természetesen nem áll szándékomban így élni, csak kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor mi történik az emberrel.


Vannak emberek, akik több napig böjtölnek, még sincs semmi bajuk.

2022. szept. 21. 13:18
 6/11 anonim ***** válasza:
5: mentálisan simán rá lehet állni - de ettől még nem lesz egészséges....
2022. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

"Vannak emberek, akik több napig böjtölnek, még sincs semmi bajuk."

Kérdés, hogy van-e bármi értelme, vagy csak felesleges stressz, felesleges kockázat. Tudom, hogy az interneten rengeteg áltudományos baromság kering táplálkozás kapcsán, ami gyakran érinti a böjt témáját is, de valójában dietetikai szempontból aki szintentartó kalóriabevitelt követ, és nem zabál állandóan nagy mennyiségben minden szemetet, annak fiziológiai értelemben semmi előnnyel nem jár a böjt.

2022. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csakegysajt95 ***** válasza:

Nagymamám egyszer böjtöl a héten, de akkor is egy kis rántottlevest eszik. Szerintem egyáltalán nem egészséges kétnaponta enni valamit. Hetente egy napot be lehet iktatni, de ennyire gyakran nincs is értelme és valószínűleg nem a legegészségesebb életmód.

Nem beszélve arról, hogy én mondjuk nagyon ideges voltam, mikor szétválasztó diétát csináltunk családilag és aznap víznap volt. Előtte meg gyümölcsnap. Hát a falat tudtam volna kaparni

2022. szept. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez már 80s IQ. Szia.
2022. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyél ötször keveset naponta, akkor nem hizol meg és egészséges is maradsz.A kevés kaját meg lehet szokni és méd spórolsz is

Az orvoson is

2022. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!