Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megakadt borsó darab le fog...

Megakadt borsó darab le fog menni magától? Hiába köhögök, nem megy lejjebb.

Figyelt kérdés

Borsó főzeléket ettem fasírtal és azóta úgy érzem minta megakadt volna egy darab. Igazából azt érzem minta valami irritálná a torkomat, érzem a fasírt és borsó ízzét de hiába köhögök semmi változás. Meg akadhatot egy étel darab talán a torkom aljánál, a légcső és nyelőcső találkozásnál?

Probáltam ujjal is segíteni, de olyan mélyen van bent hogx nem érem el. Azóta rossz érzés ha nyelek, érzem állandóan hogy ott van és az orromon keresztül is érzem a borsót. A nyakam eléggé feszít, de nem tudom kiköhögni, nem megy le ha iszom.

Le fog menni egy kis idő után magától? Úgy 45 perce történt az eset és azóta nem ment le.



2022. szept. 28. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el az már hatszor lement.
2022. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Nincs az már ott, csak sokáig még úgy érzed, mert megnyomta a nyelőcsöved. Ismerős érzés, elég idegesítő.


Inni próbálj meg sokat.

2022. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az már nincs ott, nyugodj meg 😊 és egészségedre a finom ebédhez
2022. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, azóta sokat ittam és egyszer ivás közben elkezdtem köhögni és egy pici darab feljött, azóta jobban vagyok!😊
2022. szept. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!