Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen vitamint ajánlotok...

Milyen vitamint ajánlotok fiatal nőnek ami tartalmaz vasat és jó a látás megőrzésére/javítására is?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be. Jelenleg csak multivitamin pezsgőtablettát iszok néha

2022. okt. 11. 17:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Te meg leragadsz a dioptriáknál, amikor a látásproblémák nem egy, de sokkal több százaléka nem ilyen jellegű. Nekem pl. terhesség alatt jött elő hormonális és stressz alapú látászavar, baromi idegesítő volt! De amikor mérték, akkor “jól” láttam (120%). Csak közben magas volt a szemnyomás és a látótér vizsgálat se volt százas.
2022. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11.

Nem ragadok le semminél. A "jó látás" alatt bizony az emberek döntő többsége azt érti, hogy élesen lát.

2022. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
12 - igen, és nem ez csak a dioptrián múlhat.
2022. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%

13.

Mint írtam is, 1%-ban máson is (és akkor is csak minimális hatással). Úgyhogy elég joggal feltételezem, hogy a kérdező sokkal nagyobb eséllyel a másik csoportba tartozik.

2022. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy lassan már minden településnév ki van írva rovásírással, nem lenne hülye dolog megtanítani, hogy ugyanmár 1000 emberből 1-nél több el is tudja olvasni.


De másik oldalon meg, eszembe nem jutna még ezzel terhelni az iskolásokat, kb semmilyen életkorban.


Személy szerint én mindig hiányoltam, hogy a kereszténység előtti kultúránkról iskolai keretek között megtudjak ezt-azt. Elég nehéz hiteles információkat és nem ezo-ömlengéseket olvasni ebben a témában, és 1200-1100 év ide vagy oda, szerintem a nemzeti öntudat része kellene, hogy legyen. Nálunk ezer sebből vérzik a patriotizmus, és ezt nagyon sajnálom.

2022. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15.

MI vaaan?

2022. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A májat nem szeretem, viszont a tubosos májkrémet igen. Az is ér valamit?
2022. okt. 16. 11:01
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés benne a máj, viszont rengeteg az adalék.
2022. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!