Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen hatásos és olcsó...

Milyen hatásos és olcsó izületvédőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 14:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

10-eske ez kb az mint amikor a tojás meg a szalonna rákkeltő, utána egy másik vizsgálat után már jót tesz az egészségnek..

Aligha hiszem hogy egy kutyának van placeboélménye, pedig nekik is segít a zöldkagyló..

Tudod a kisérlet jó, de gyakran téved, a szervezet bonyolultabb egy kisérleti eredménynél..

2022. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja, persze... a kutya megsúgta neked, hogy milyen kafa hatása volt a zöldkagylónak... :-D
2022. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
jó látom, trollkodsz és közöd sincs a témához.
2022. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat a zöldalgára, a 15 éves cicám alig bírt menni az izületei miatt, az állatorovos tanácsára elkezdtem neki zöldalgát adni, most 4 hónap után semmi baja, újra tud futni, ugrani, akár magasabbra is.

Igazán nem tudom elképzelni, hogy azért gyógyult meg, mert elhitte, hogy használi fog (ez lenne a placebo), az egyetlen elfogadható, értelmes magyarázat, hogy a szer hatásos.

2022. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, persze... a kutya megsúgta neked, hogy milyen kafa hatása volt a zöldkagylónak... :-D"


Ennyi ésszel nem csoda, hogy nem fogod fel!

Egy kutya - vagy más állat -nem "megsúgja" hogy mi hogyan hat rá, hanem egyszerüen nincsenek fájdalmai (ezt az állatokon lehet látni, tudja jelezni beszéd nélkül is), javul a mozgása: ha elötte alig bírt menni, lépcsön felmenni vagy netán felugrani egy székre - utána meg minden erölködés néklkül megy neki, akkor az elég jól mutatjam, hogy a szer hatásos, az izületei javultak, nem fájnak neki.

2022. dec. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, 13-es vagyok, most vettem észre az autokorrektor a zöldkagylót átírta zöldalgára
2022. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 NTBS ***** válasza:
10%
Menj el orvoshoz. Majd ő megállapítja, hogy mire van szükség.
2023. febr. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!