Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány kiló a normális?

Hány kiló a normális?

Figyelt kérdés
180 cm vagyok is 64 kiló.picit soknak érzem a súlyom. Mit csináljak?

2022. dec. 5. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Alakos kép kéne, így nehéz megmondani.
2022. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
legalább annyit nyögnél, hogy pasi vagy csaj, de nem...
2022. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel a magassággal a testsúlyod teljesen normális BMI-t mutat, úgyhogy ha soknak érzed a súlyod, az vagy testképzavar miatt van, vagy mert nem sportolsz, és nincs fizikumod.
2022. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kevés a súlyod, én a helyedben híznék egy kicsi.
2022. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a magassághoz ez a súly kevés. Párom ennyi 172 centihez. Neked minimum 70-75kg-nak kéne lenned.
2022. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Szerintem ez már így is inkább a "túl vékony" felé halad, szerintem ebből már nem igen kéne fogynod, mert az már nem lesz egészséges.
2022. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi kg-ot soknak érzel vlszeg aránytalan a zsír-izom eloszlásod. Kezdj el sportolni, de próbálj nem fogyni mellette. Hidd el szebben mutat majd az a 64kg
2022. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok is focizom de nem érzem azt hogy vékony lennék....
2022. dec. 5. 21:29
 9/15 anonim ***** válasza:
4%

Nem kell mindenkinek csont soványnak, de vékonynak sem lenni. Ameddig egeszséges vagy addig szabad csak elmenni. Akkor próbálj lemenni 60-ra, de azalá ne mert keves lesz :( ha ott jól érzed magad oké, ha fáradekony, gyenge vagy az azt jelenti súlyt kell felszedned, vissza hatvan 1-2-re.


Nem tudom mennyire iszol cukros üdítőket vagy eszel nasikat, ezek tudta nelkül nehéz válaszolni, de akkor ezeket kerüld vagy csökkentsd

2022. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen normális BMI alapján, még majdnem vékony is, bár ha figyelembe vesszük, hogy nő vagy akkor ez egész jó testsúly.


A lényeg, hogy figyelj oda arra, hogy legyen meg a megfelelő mennyiségű testmozgás, a változatos, tápláló, testmozgás mértékéhez igazított étrend és a megfelelő mennyiségű pihenés.


Ha ezek megvannak akkor semmi okod az aggodalomra. ;)

2022. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!