Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni minnél...

Hogyan tudnék hízni minnél gyorsabban?

Figyelt kérdés
Sajnos életemben egyszer értem el szerintem a 40kg-ot, most nyáron amikor rengeteget tudtam enni. 19 éves lány vagyok,hamarosan 20.. Egyetemre járok (most kezdtem) és az utazgatás miatt meg a minden napos stressz miatt kevesebbszer tudok enni, viszont akkor rengeteget.Mindig sokat tudtam enni, ezt mindig megis jegyezték. Azt vettem észre nehezen hízok, ami másoknak áldás, de nagyon könnyen megy le rólam minden. Azért kéne minnél gyorsabban mert rettenetesen nézek ki. Nem annyira durva mint egy anorexiás de azért már kezdem látni hogy kezd súlyos lenni a helyzet. Mégis mit egyek vagy tegyek amitől vissza szerezhetem önmagam minnél előbb? Tehát nem izmot szeretnék magamra építeni hanem ténylegesen normálisnak kinézni. Az a rengeteg az pedig azt jelenti hogy pl nyaron 3 tányér normális kaja lement(pl rizs, tészta, valamilyen csirke, krokett stb) tehát nem szemét kaja. Általában addig eszek míg van, vagy pedig míg bírom.

2022. dec. 10. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Háziorvos tud felírni erre gyógyszert.
2022. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes volna kivizsgáltatnod magad endokrinológussal.
2022. dec. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
4%
Kóla. Napi 0,5L minimum. Pl. kávé helyett.
2022. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még érettségi előtt nyirokcsomó megnagyobbodásom volt, ami sose volt. Valószínűleg a túlzott stressztől mert a vérvizsgálatban majdnem mindent bejelölt hogy akkor ha elküld nézzük meg mi van. Semmit nem talált
2022. dec. 10. 20:27
 5/10 A kérdező kommentje:
#1 milyen gyógyszert tudna felírni?
2022. dec. 10. 20:27
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 Kávézni egy kezemen megtudom számolni hányszor szoktam egy évben, akkor is jegeskávé vagy hasonló. Viszont dohanyzom, de nem a láncdohányos kategóriába tartozom.
2022. dec. 10. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Ételintoleranciára is nézess, én a gluténtól nem tudtam hízni.
2022. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 allergiám van esetleg, tej. De olyan hogy ha eszek nem fulladok meg meg semmi csak kiütéseim lesznek, esetleg szédülök fáj a hasam meg hasmenés. Első kivételével ezek a tünetek ritkán szoktak jelentkezni ha olyat fogyasztok.
2022. dec. 11. 19:11
 9/10 A kérdező kommentje:
Elírtam nem 40 hanem 50 kg
2022. dec. 12. 13:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne egyél akkor tejterméket, illetve tényleg vizsgáltasd ki magad etelintoleranciara. Nem játék, számtalan szövődménye is lehet pl.egy gluténszenzitiv enteropatianak. Illetve gasztroenterologiara kérj időpontot. Ha minden negatív, meg lehet fontosnak hogy a túlzott stressz miatt van a dolog, akkor viszont relaxáció, stb. De csak ha minden negatív.
2023. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!