Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet hogy kg-ra "fogyok...

Mitől lehet hogy kg-ra "fogyok", viszont a hasamon látszik a "hízás"?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 152cm.. ≈42kg voltam tavalyi mérésnél, s mivel eléggé keveseltem, meg alapból is, szerettem volna hízni, többet is ettem (...) s többen is megjegyezték, hogy látszik rajtam, hogy híztam s én is láttam magamon. Viszont az idein 40.6kg-t mértek, tehát fogyást, amit nehezen hiszek el. A mérleg ugyan az volt, +másik mérleggel is lemértem.

2022. dec. 17. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha fogysz eloszor az izmokbol fogysz ha hizol akkor haj jon fel ha nem sportolsz
2022. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem, hogy látszana a nem létező hízás, ha ilyen vékony vagy! Te csak túlfigyeled magad, a többiek meg helyeseltek.
2022. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Mert ha elkezdel fogyni akkor a zsírréteg elkezd leszakadni meg a sok izmot alkotó szénhidrát aztán összegyűlnek a hasnál és ott lerakódnak. Onnan már viszont csak tölcsérszerűen tud a háj lerakódni így egy darabig ott még meglátszik.


Pezsgős pohár effektus.

2022. dec. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 a dolog pont fordítva történt, mint sorrendben is írtam..mindenestre köszönöm a válaszod. Ez is lehett volna egy eshetőség, ha máshogy áll a dolog.


A többieknek is köszönöm szépen<3

2022. dec. 21. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!