Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai étkezésemről?

Figyelt kérdés

Reggeli: zabkása- 236 kcal

Tízórai: 1 natúr joghurt, 1 mandarin- 107 kcal

Ebéd: 275g cukkinikrémleves, 150g csirkemell, 40g kuszkusz, 50g saláta- 453kcal

Vacsora: 1 teljeskiörlésű wrap, tonhal, sali, zöldségek, natúr joghurt- 434kcal.

Az értékek a yazioról vannak.

Össz:1230kcal, 128g ch, 78g fehérje, 42g zsír.

16/L 160 cm, ezek mellett mozgok is (futás vagy pilates) és nem célom sem a fogyás sem a hízás, illetve jól is lakok, de nem tudom jó-e ez így.


2022. dec. 19. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezekről mi legyen a véleményünk? Milyen szempontból érdekel a véleményünk? Hogy lehet véleményt formálni egyetlen nap étkezéséről? Úgy néz ki, mint minden 1200 kalóriás diétasablon a Femina.hu-n. Minden "egészséges" szteretotípiának megfelel a tegnapi étkezésed. Mi a kérdés?
2022. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már megetted a vacsorát is? :D
2022. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, de tudom mi lesz a vacsorám. :))
2022. dec. 19. 14:37
 4/12 Metionin ***** válasza:
100%
Az, hogy finom lehet és hogy nekem nem lenne elég mert átlag 2x ennyit eszem :D viszont megkívántattad velem a tonhalas wrap-et, szerintem én is azt vacsizok.
2022. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hanynom kellene, ha csak ilyeneket ennek.

Egy napnak elmegy, tartosan semmikepp. Unalmas, izetlen.


Es ha nem akarsz fogyni, tessek emelni a kaloriakon. Sport mellett 16 evesen nem ennyit kellene enned, hanem sokkal tobbet.

2022. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1200 kalóriás kvázi éheztetésre? Egészségedre, de nem élhetsz minden nap ilyeneken.


Vagyis de, aztán majd elkezdesz mértéktelenül csokit meg mindent enni, amit "diéta" címszóval megvontál magadtól.


Mondjuk én ennyivel sport nélkül is éhen halnék.

2022. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még mielőtt bárki beszólogatna: reggelire van hogy a zabkásához eszem egy kocka csokit, néha mint pl. Ma is lecsúszott egy db mézeskalács. Nem csinálok belőle nagy ügyet. Előfordul néha egy cukormentes rudi, egy szelet süti szóval nem arról van szó, tudom a mértéket tartani.
2022. dec. 20. 15:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Oksi.
2022. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Woow, eszel egy kocka csokit,meg lecsuszott egy db mezeskalacs 🥲

Ez aztan az elet.


Kerdezo, akkor is keves ez a kaloria es kesz. De nyilvan az etkezesi zavarodat mi innen tavolrol nem tudjuk kezelni, neked kell meghozni azt a dontest, hogy kersz-e segitseget es meg akarsz-e gyogyulni.

Ez a te dolgod, mi tenni semmit nem tudunk, azon kivul, hogy elmondjuk, hogy ez eheztetes.

De nyilvan feleslegesen tepjuk a szankat, szarsz is bele.

De a te dolgod 🤷‍♀️

2022. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egészségesen szar.
2022. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!