Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok segíteni !! Mit...

Tudnátok segíteni !! Mit csináljak? Tippek? Legjobb megoldás erre?

Figyelt kérdés

Jó estét!


5. napja nem tudom elintézni a nagy dolgomat, rendesen eszek, iszok, rostokra odafigyelek .



Tehát a lényeg az hogy életmódot váltottam, és sikerült fogynom 8 kilót, amire nagyon büszke vagyok, viszont még 4-et szeretnék.

Nem ehetek tojást se tejterméket mert kipattogok tőle.

Május 15-én ettem ebédre 2 tükörtojást ( mert megkívántam) zöldségekkel plusz egy tk piritóssal . Nem tudtam elmenni wc-re, csak 18-án. De ekkor olyan hasmenésem volt, h minden kijött belőlem. Aztán 18.a óta nem voltam nagy wc-n.


Olyan szinten kattogok azon, hogy amiket eddig megettem azzal mi a helyzet, csak mert attól félek a legjobban, hogy zsírként lerakódik.

De komolyan mondom, egész délután ezen pattogtam pánikoltam és bőgtem.

Előbb fürödtem meg, és olyan volt a hátam mintha zsír lenne rajta plusz az arcomnál is. Teljesen kivagyok .

( megjegyzem hogy nagyon lefogytam, a hátamon már nem volt zsírpárna, de most tényleg úgy láttam mintha ott lenne).



Tegnap ebéd után úgy néztem ki mint egy terhes, viszont estére lejjebb ment a hasam.

Ma reggel meg még annál is lejjebb , viszont ugye 57 vagyok alapból de 58,9-et mutatott.


Valaki kérem nyugtasson meg , hogy nem zsírként raktározom/raktároztam el, hanem a beleimbe van benne.

De amugy szelek rendesen vannak , de a lényeg az nem jön.

Szenna tea elvileg jó hashajtó, holnap iszok majd.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Aki privibe is felvenné a kapcsolatot velem annak meg egy nagy ölelés!!


További szép estét mindenkinek!



máj. 23. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan szinten kattogok azon, hogy amiket eddig megettem azzal mi a helyzet, csak mert attól félek a legjobban, hogy zsírként lerakódik.


De komolyan mondom, egész délután ezen pattogtam pánikoltam és bőgtem.


Előbb fürödtem meg, és olyan volt a hátam mintha zsír lenne rajta plusz az arcomnál is. Teljesen kivagyok .


"


--> Evészavar Klinika!!!!


Nincs olyan hogy valami rögtön zsírként raktározódik el. Kb egy hét amíg a test eldönti hogy amit elozo hetfon ettel abbol mennyit es hogy dolgoz fel. Gondolj bele eleve 3-4nap mig kikakilod a dolgokat. Addig be se fejezodik a kaja lebontasa tehat abbol raktarozni se tudsz



Azert nem tudsz nagywczni mert nem eszel eleget. Hiába a rost ha osszesen napo 20-30 deka kaját eszel. Az másnak se nagyon jönne ki

máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

17 éves lány vagyok, 168 cm, 57 kiló.


1500 kcal a keretem. Heti 3 edzésem van ami másfél órás ( küzdősport).

Illetve 5x 4,5km-ert teszek meg egy héten. ( minden nap gyalog megyek susuba , meg vissza is) .



De akkor miért látom , hogy mintha lenne a hátamon zsír meg az arcomon, egyszerűen úgy érzem.



Ma reggel ettem : egy szelet tk piritóst vajjal, plusz 4 szelet sonkával és koktél parival + presso kávé egy pötty zabtejjel.


Ebédre ettem: egy nagy tányér zöldséglevest 2 nagy zsemlegombóccal ami husival volt töltve . Aztán másodiknak ettem durumtésztát amihez raktam jó sok ázsiai wok zöldség mixet + egy tonhal konzervet. Plusz ettem fermentalt kaposztasalatat, ebbol is sokat. Ezt leöblítettem egy kávéval . Majd uzsira ettem egy szarvasi light mozarellat (100g) + kb 90 g sonkat ami 97%os hustartalmu es ehhez meg ettem koktelparadicsomot. Illetve ittam egy pohar afonyalet (100%osat).


Ennyi, plusz 2 liter viz mint mindig.

Illetve ma ittam 2 bögre máriatövis teát plusz 1 bögre borsmenta teát.

máj. 23. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De akkor miért látom , hogy mintha lenne a hátamon zsír meg az arcomon, egyszerűen úgy érzem

Mert testképzavarod van.


Hiába sorolod fel miket ettél. Iszonyat kevésnek hangzik. És amíg nincs mellette vagy gramm és márka vagy pontos kalória addig nem lehet megítélni

máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Étkezési zavaros vagy, és egy 17 éves aktív életmódot élő lánynak KEVÉS az 1500 kcal, de ezt már az előző kérdésednél is megírtuk.


Ott szépen lehúztál a fszba, amiért rámutattam, hogy iszonyat keveset eszel, azért nem tudsz elmenni mosdóba, pedig ez tény.


Lehet kapálózni. Tény hogy étkezési zavaros vagy (nem számít a súlyod), tény, hogy 1500 kalória lószr (az egy 7-8 éves gyerek adagja) és tény hogy nem eszel sokat.

máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szenna tea elvileg jó hashajtó, holnap iszok majd. - ó, és bulimiás is lassan, hogyha hashajtókat alkalmazol.
máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésedben is látszik, mennyire nem eszel semmit. Ráadásul minden nap ugyanazt kb?


Menj egy orvoshoz és még most kezd kezeltetni az étkezési zavarodat, mert ebből nagyon gyorsan lesznek nagyon komoly problémáid.


Ha azon kattogsz, hogy 1200 kalórián te hízol (amit eszel nincs 1500 az fix), és "zsíros leszel" úgy, hogy heti 2-3x edzel is, ott komoly bajok vannak fejben.

máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Közbe sikerült elmennem, de nincs hasmenésem. Óránként mentem el, és kevés jön, igaz hogy kicsit fájva, de jön. Plusz már megittam 1,5 liter vizet.


Ma reggelre ettem rendesen, 1 tk piritóst vajjal, 4 szelet nagyobb sonkával ehhez ettem sok salatat meg ujhagymat illetve egy csomag light mozarellat. Erre ráküldtem egy 100%os ananász levet plusz kávét.


Tízóraira ettem egy almát. Illetve ittam még két pohár ananászlét meg áfonyalevet ( édesapukám barátja csinálja ezeket a leveket, 100%os gyümi tartalom és nagyon jó rostos)


Délben ettem egy nagy tál párolt ázsiai wok zöldséget egy konzerv tonhallal plusz fermentált kaáposztát is ettem mellé illetve levet is fogyasztottam.

Most fog anya spenótot csinálni ( liszt nélkül csinálja mindig) abból is eszek.

Illetve sütött ki ilyen csavart fűszeres krumplit. Azt is egyek hozzá? Mert szeretem , csak nem tudom hogy jót tesz e a hasamnak meg ennek az egésznek. Amúgy szelek vannak bőven.



Azért vagyok 1500 kcal-on, mivel deficitezek , fogyni szeretnék . 4 kilót minimum. Ma elmegyek egy 1 órás edzésre. ( gyalog megyek meg jövök tehát kb a 4km is meg lesz).

máj. 24. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!