Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha ricinusolajat vettem be...

Ha ricinusolajat vettem be felszivodik az etel amit ettem?

Figyelt kérdés
Ettem majd bevettem 2 kanál ricinusolajat . Az étel az fel szivodik?

2022. dec. 19. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Ricinusolaj hashajto nagyon max.


Termeszetesen minden tapanyag, kaloria felszivodik, max akkor nem, ha szinte azonnal kihanyod a kajat.

2022. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A wc közel van ?
2022. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, felszívódik. Szerencsére. Az ételek jó, fontos dolgok, hiszen ebből táplálkozik a testünk.

Keress pszichológust az anorexiádra. Ana nem a barátod, hazudik és szép lassan mindent elvesz tőled.

2022. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A bulimiádra keress inkább szakembert :( Az étkezési zavar nem játék, és azon kívül, hogy tönkretesz, nem ad semmit az életedhez :(
2022. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es, kérlek ne biztass hánytatásra egy eleve beteg embert.


A "hányással max" - azt éred el, hogy majd hányni fog, mert úgy tuti nem hízik.


Dehogynem, ugyanis attól marad a gyomrában kaja, csak cserébe a fogait is tönkreb...sza

2022. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, Nyilvan majd biztosan en taszitom bulimiaba, azert ne szorakozzunk mar. Aki hanyni akar, fog is, nem kell kulonosebben “biztatni”. Ennyire meg ne legyunk hopihek, hogy nem irhatom le a hanyas szot.

Es en nem latom, hol mondtam neki azt, hogy CSINALJA, mer ez a kiraly dolog.



Innen mi segiteni se tudunk az etkezesi zavaran. Nem tudom ilyenkor a szulok pl hol vannak. En a hibat bennuk keresnem, mert tuti tinirol van szo, mostanaban megszaporodtak ezek a kerdesek es szerintem ez egy kislanyhoz kotheto.

2022. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!