Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyógyszertárban vásárolt...

Gyógyszertárban vásárolt ricinus olajból megittam egy fél evőkanálnyit. Most látom, hogy az üvegre az van írva, hogy külsőleg. Ezek szerint nem lett volna szabad inni belőle?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért milyen célból vetted? A ricinus belsőleg hasat hajt.
2022. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig van itthon, a hajamra használom. De most székrekedés miatt vettem be egy fél kanálnyit. És utána láttam a feliratot, hogy külsőleg. Megijedtem. Ha hashajtó, akkor miért írják rá, hogy külsőleg.
2022. dec. 15. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma már senki nem használja hashajtásra. Vannak kifinomultabb szerek. A hajára meg a szempillájára használja, aki vesz. Ezért lehet, hogy nem figyelnek oda annyira, hogy fogyasztásra alkalmas legyen, de nyilván nincs benne olyasmi, ami nagyon káros lenne.
2022. dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már biztos nem lesz tőle semmi bajom, de nem is csinált semmit ez a kevés olaj. Egyébként mályva teát iszom amikor szükséges, csak most nincs itthon, ezért nyúltam a ricinushoz.
2022. dec. 15. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!