Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen fajta sót érdemes...

Milyen fajta sót érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Jó ideig tiszta sót használtam [link] de azt mondják hülye vagyok mert kamu az egész. Anno vettem 25kg-t belőle most fogyott el akkor még 13EFt volt most 16EFt a zacskós kiszerelés amit kicsit sokallok.

Anno mondták nekem a parajdi sót is,ezt találtam [link] itt is max a zsákos kiszerelés olcsó de egyben egy zsákkal nem szeretnék venni. Jó áron boltba is lehet valami jót venni? Vagy ott is van mondjuk parajdi só? Vagy maradjak a tisztasónál?



2022. dec. 21. 07:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

Mennyi sót eszel, hogy zsákszámra kell venned?

Azért abból nem fogy annyi, hogy a neten kelljen böngészni az akciókat.

Én tengeri sót szoktam venni, snassz mezei üzletekben/nagyáruházakban. És nem megyek át a város másik végébe, mert ott 50 ft-al olcsóbb.

Teljesen felesleges időt és energiát fordítani erre, egyáltalán nem éri meg.

2022. dec. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Jajjistenem, megint az őrült Tejfalussy András egyik hívője..... :(((((
2022. dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

2/


Nem vagyok senkinek a hívője csak nem akarok szart venni.

2022. dec. 21. 11:32
 4/23 A kérdező kommentje:

1/


Isten igazán nem romlik meg szóval ha van is 25kg eláll nem kell olyankor jó darabig foglalkozni vele

2022. dec. 21. 11:34
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze...

Mindenki "sz.r" sót vesz, csak ti, a beavatottak tudjátok a titkot, hogy miből kell zsákszámra venni. :-DDD


Bemész az első boltba, és veszel egy kilót 89 ft-ért. Vagy 189-ért. Elég lesz kb. két évig.

2022. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Senior Séf ***** válasza:
A parajdi sóban ideális az ásványi anyagok aránya.
2022. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Itt már mindent leírtunk... :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__120398..



A parajdi só teljesen rendben van, de nem kell annak se túl nagy csodahatást tulajdonítani... Lévén ugye, hogy napi 2-3 csipetnyit eszünk belőle... :)

2022. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

7/


Nem a csodahatást nézem hanem a minőségét.

2022. dec. 21. 13:07
 9/23 anonim ***** válasza:
8: és miben vagy hogyan méred a minőségét...?? Úgy konkrétan....
2022. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Olyat nem vennék, amit még nem láttam, a klasszik só teljesen jó kell legyen, vagy ha nem tetszenek a szürke szemek, keress párolt sót, ennyi. Külön felárat fizetni valami jó mítoszért? Van, akinek megéri, nekem nem. Még ha igaz a mese, akkor se tud annyival jobb lenni, elég jó mind.
2022. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!